9.5 C
Alba Iulia
Середа, 13 Січня, 2021

Рада ратифікувала вільну торгівлю з Канадою (інфографіка)

 • Верховна Рада України у вівторок, 14 березня, під час засідання прийняла за основу і в цілому законопроект №0120 “Про ратифікацію Угоди про вільну торгівлю між Україною та Канадою”.

  Документ підтримали 272 народних депутатів. При цьому, з огляду на важливість документа для України, глава парламенту Андрій Парубій пообіцяв якомога швидше підписати проект закону.

  Про це повідомляється на сайті парламенту, передає Національний промисловий портал.

  Разом з тим, в пояснювальній записці сказано, що документ, угода за яким було підписано 11 липня 2016 в Києві, не зажадає внесення змін до чинного законодавства і додаткових матеріальних та інших витрат.

  Відмічається, що ратифікація Угоди сприятиме розвитку двостороннього торговельно-економічного співробітництва між Україною та Канадою, дозволить вітчизняним товаровиробникам отримати економічні вигоди від безмитного доступу до ринку Канади, відкриє можливості для українського бізнесу як для розширення ринків збуту, так і для розвитку й модернізації власного виробництва з метою підвищення конкурентоспроможності вітчизняної продукції на нових ринках.

  Як проаналізували експерти Канадсько-українського проекту підтримки торгівлі та інвестицій (CUTIS), в цілому угода відразу відкриє для українських експортерів безмитний доступ до 98% канадського ринку.

  Це стосується як сфери сільськогосподарських, так і промислових товарів. Однак є виключення. Зокрема, для аграрної продукції Угода передбачає нульові ставки мит для всіх сільськогосподарських продуктів, окрім 108 тарифних ліній які можна буде експортувати без мит в межах глобальних квот Канади. Це птиця (в т.ч морожена, пташиний жир), молочні продукти (молоко, вершки, йогурт, вершкове масло), яйця і яєчні продукти, сири та цукор.

   


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  “Центр організації дорожнього руху” отримав партію евакуаторів від “Техкоплекту”

  Для "Центру організації дорожнього руху" виготовлено партію з чотирьох нових евакуаторів — нових бортових вантажних автомобілів на...

  Для літака Ан-22 “Авіаліній Антонова” збільшать ресурс гвинтів

  Гвинти АВ-90 для двигуна НК-12 літака Ан-22 "Антей" вантажної авіакомпанії "Авіаліній Антонова" отримають продовжений ресурс експлуатації.Повідомляє Національний промисловий...

  Українські екіпажі катерів Island прибули на підготовку до США

  До Сполучених Штатів Америки для проведення 10-тижневого курсу підготовки прибули майбутні екіпажі катерів Island, що готують до передачі ВМС України.

  ЦСВЯП прийме першу партію відпрацьованого ядерного палива з українських АЕС у травні 2021 року

  У травні 2021 року "Енергоатом" здійснить перше постачання відпрацьованого ядерного палива з української АЕС в централізоване сховище відпрацьованого ядерного палива (ЦСВЯП) в...

  Прибутки компанії «Богдан Моторс» у 2019 році зросли на понад 2200%

  Прибутки ПрАТ «Автомобільна компанія «Богдан Моторс», разом з дочірніми підприємствами, у 2019 році зросли на 2258% – з 25 мільйонів гривень у...

  OKKO Group придбала Херсонський нафтоперевальний комплекс

  Компанія "Галнафтогаз", яка входить в OKKO Group, придбала контрольний пакет акцій в статутному капіталі власника Херсонського нафтоперевантажного комплексу — ТОВ "Нафта-трансшипмент".

  Українські літаки Ан-32Б виявилися затребуваними бомбардувальниками в Іраку

  Латки Ан-32Б іракських ВПС, які були адаптовані ДП «Антонов» для роботи у якості бомбардувальників, виявилися затребуванішими, ніж F-16, під час операції проти...

  Українське підприємство запатентувало електричний вантажний автомобіль

  «Автоскладальний завод №1» автомобільної компанії «Богдан Моторс», що розташований у місті Луцьк, запатентував багатофункціональну електричку вантажівку.Повідомляє Національний промисловий портал.

  Зараз читають

  Розробки українських учених у питаннях розвитку транскордонного співробітництва затребувані в Угорщині

  Державна установа «Інститут економіко-правових досліджень імені В.К. Мамутова НАН України» впродовж 2019-2020 років у межах теми науково-дослідних...

  Новий міст через Айдар на Луганщині буде освітлюватися за допомогою сонячних батарей (фото)

  На новому мосту через річку Айдар на Луганщині монтують освітлення, яке для своєї роботи буде використовувати сонячну...

  Для літака Ан-22 “Авіаліній Антонова” збільшать ресурс гвинтів

  Гвинти АВ-90 для двигуна НК-12 літака Ан-22 "Антей" вантажної авіакомпанії "Авіаліній Антонова" отримають продовжений ресурс експлуатації.

  Екіпажі майбутніх катерів Island цього місяця відправляться на навчання до США

  Екіпажі майбутніх патрульних катерів Island Військово-Морських Сил України цього місяця відправляться у США на навчання.