9.5 C
Alba Iulia
Середа, 27 Вересня, 2023

Що представляє собою меблевий ринок України?

Виробництво меблів, одна з галузей, яка буде цікавити іноземних інвесторів через два, три роки в Україні. Вже сьогодні багато вітчизняних виробників впроваджують на підприємствах європейські стандарти. А з огляду на нинішній європейський курс розвитку держави. Незабаром, всі виробники будуть змушені переходити на ці стандарти. Для західних партнерів, основною умовою співпраці, є не ціна товару, а відповідність виробництва європейським стандартам.

Сьогодні на Українському меблевому ринку багато пропозицій в різних сегментах, як від імпортних виробників, так і від українських. Європейські меблеві фабрики, як правило, мають історію не одного десятка років.

Недоліком європейських меблів, для нашого споживача, є висока ціна та довгий термін виготовлення. Багато пропозицій китайських меблів. Як правило, в Україні виробляють недорогу продукцію.

Коли виникає питання – які меблі купувати? Все частіше і частіше покупці віддають перевагу українським виробникам. Виробники Української меблів, на сьогоднішній день потрапили в умови великої конкуренції. Що є стимулом до хорошої якості і конкурентоспроможної ціни. Меблі для дому, меблі для офісу, меблі для кафе і ресторанів, навчальних закладів. Українські виробники охопили всі сегменти меблевого ринку. Багато підприємств, за багаторічний досвід роботи, заслужили довіру, як українських споживачів, так і країн експортерів.

Деякі Українські виробники, практично тільки збирають виріб, використовуючи імпортні комплектуючі, що відповідно відображається на ціні.Наприклад, Вам потрібно купити ліжко. Ліжко з натуральної деривини. Ціна італійського ліжка буд десять-двадцять тисяч гривень. Вітчизняні ліжка у Львові від компанії «Клен», зібрані з висококласних матеріалів коштує три, чотири тисячі гривень. Вам потрібно купити стільці для будинку: Італійські від двох тисяч гривень, якісні українські з італійським дизайном від 500 гривень.

blank

Щороку в Києві проходить конкурс «Кращі меблі України». Де українські виробники меблів представляють свої розробки меблів для дому, офісу, барів, ресторанів, навчальних закладів. Журі оцінює меблеві експонати за трьома критеріями: якість, дизайн, ергономічність. Меблеві компанії, які беруть участь в конкурсі приємно дивують якістю виробів і інноваційними розробками. Так само, підкреслюють конкурентні переваги, за рахунок ціни, перед іноземними виробниками.

Яка меблі популярні у 2017 році? Все більше стає популярною модульні меблі. Меблі за природного матеріалу, з різноманітними, стильними комплектуючими. В інтер’єрах використовують змішання стилів і колірних рішень. Меблі для дому, офісу, ресторанів і закладів повинна бути зручною, витонченої і функціональною.

Вибираючи меблі, покупці все більше і більше користуються послугами інтернет магазинів. Сучасні технології дозволяють розглянути на екрані комп’ютера або телефону сподобався стіл або ліжко в різноманітних ракурсах та інтер’єрах. А також  вибрати колірну гамму та комплектуючі. Що значно дозволяє зекономити дорогоцінний час.

Підводячи підсумок, хочеться сказати, що український меблевий ринок розвивається! Виробники готуються до освоєння нових ринків, незважаючи на важку політичну та економічну ситуацію в країні. А, покупці все більше довіряють українським виробникам!

Останні новини:

Зараз читають