9.5 C
Alba Iulia
Середа, 20 Січня, 2021

G Suite для вашого бізнесу: переваги та особливості використання в Україні

 • Прагнення компаній до ефективнішої та злагодженішої роботи працівників зумовлює появу на ринку таких продуктів як G Suite.

  G Suite – це набір хмарних корпоративних додатків для спільної роботи. Це не тільки електронна пошта та чат для спілкування, а й відеоконференції, соціальні мережі, спільна робота над документами, таблицями в реальному часі та багато іншого.

  Чому G Suite потрібен вашому бізнесу?

  Переваги використання пакетів G Suite у вашому бізнесі безперечні. Обираючи певний пакет, ви отримуєте спільний користувальницький інтерфейс, де ваші співробітники мають змогу працювати ще більш злагоджено. Наприклад, працюючи з одним документом, зміни зроблені багатьма користувачами одночасно в Google Docs в режимі реального часу легко компонуються, і можуть тут же бути обговореними між працівниками через Google Hangouts або в коментарях Документів.

  Також G Suite надає багато привабливих переваг для початківців, малих і середніх підприємств, з огляду на притаманні команді характеристики зі строгими фінансовими обмеженнями. Тарифи на пакети послуг починаються всього з 5 доларів США за одного користувача в місяць для пакета G-Suite Basic, тоді як для Office 365 Business Essentials ви повинні будете заплатити трохи більше 6 доларів США за користувача на місяць. Трохи оновлений G-Suite Business коштує 10 доларів США за користувача на місяць, а тариф для великих підприємств G Suite Enterprise обійдеться в 25 доларів на місяць з користувача.

  Фактор оптимізації спільної роботи для віддалених працівників має першочергове значення. Простота роботи з G Suite означає більш швидку роботу, будь то бізнес-крок, фінансовий аналіз на основі електронних таблиць або прес-реліз. Додатки G Suite доступні всюди, з великою функціональністю як на iOS, так і на Android.

  Ви можете планувати зустрічі, відслідковуючи зайнятість інших працівників в календарі, проводити відеоконференції, не будучи прив’язаним до свого робочого місця.

  Ви можете легко зберігати документи в одному безпечному місці в хмарі і отримувати доступ до них зі свого комп’ютера, телефона чи планшета. Найновіші версії файлів автоматично зберігаються на Диску, тож кожен працівник завжди матиме доступ до актуальних документів.

  Ваші корпоративні дані завжди захищені завдяки двоетапній перевірці, системі єдиного входу та функції керування мобільними пристроями. Це допоможе зберегти дані, навіть якщо ви загубите пристрій або звільните працівників.
  Змінити налаштування безпеки завжди можна за допомогою централізованої Консолі адміністратора, а якщо у вас виникнуть якісь питання, ви можете звернутися до служби підтримки Google, яка працює цілодобово та без вихідних.

  Чому краще працювати з G Suite через партнера?

  В Україні авторизованим та сертифікованим партнером G Suite, Chrome OS і Google for Education є компанія Techsvit, що представляє онлайн сервіси Goolge Cloud і G Suite – Gmail, Hangouts, Meet, Vault, Drive, Jamboard, Groups, Sites, Slides, Sheets, Docs для бізнесу і освітніх установ, а також надає послуги безкоштовного пробного тестування, впровадження, налаштування, міграції, навчання і підтримки для бізнес клієнтів в Україні та СНД.

  Сам Google рекомендує працювати з G Suite через партнера, а не напряму через Google, адже така робота дає клієнтам цілу низку переваг. В Україні можна виділити 2 основні переваги роботи з через партнера:

  • Підключення G Suite в Україні з безготівковими банківськими платежами в гривні.

  Замовляючи G Suite в Україні через Techsvit, ви отримуєте договір поставки хмарних сервісів G Suite від української організації з оплатою через розрахунковий рахунок своєї компанії, та ще й отримуєте повний пакет бухгалтерських і юридичних документів (рахунок, видаткова накладна та договір).

  • Кваліфікована технічна підтримка на всіх етапах роботи.

  Фахівці Techsvit є сертифікованими та просунутими користувачами G Suite в Україні. Деякі з сертифікатів представлені нижче.

  До кожного клієнта застосовується індивідуальний підхід, з можливістю вирішення будь-яких наявних проблем. Спеціалісти Techsvit допоможуть у підключенні та налаштуванні G Suite, перенесенні даних з вашої поточної системи (Zimbra, Zoho, MS Office 365, MS Exhange усіх версій, особистих акаунтів Gmail, Yandex, хостинг провайдерів та інших серверів).

  За необхідності, можливе проведення тренінгів по роботі з G Suite для ваших команд та користувачів та навчання адміністраторів G Suite. Протягом всього часу співпраці ви можете звертатися за технічною та консультаційною підтримкою для вашої компанії.


  Компанія Techsvit є одним з перших реселлерів G Suite в Україні та СНД і за роки роботи вони доводять свою високу кваліфікацію та рівень сервісу, підтверджуючи її безпосередньо в роботі та беручи участь в різних конференціях:

  Також компанією Techsvit було впроваджено безкоштовний G Suite for Education для skviranvk.org.ua та інших навчальних закладів в Україні.

  Оскільки тенденція до більш ефективної та гнучкої співпраці продовжує поширюватися по всіх підприємствах, G Suite є найкращим рішенням для компаній всіх розмірів – особливо, якщо дивитися в майбутнє. Для корпоративних клієнтів, бажаючих оцінити переваги рішення G Suite Techsvit пропонує пробний 30-ти денний період тестування. Ви можете надіслати запит на google@techsvit.eu і фахівці компанії допоможуть підключити Вашу компанію або навчальний заклад до G Suite або G Suite for Education.

  Якщо вас зацікавила ця інформація і ви хочете дізнатися більше, відвідайте сайт компанії Techsvit – офіційного партнера G Suite в Україні


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  “Лихачовський елеватор” придбав у вітчизняного виробника 108 вагонів-зерновозів

  ТОВ "Лихачовський елеватор" придбало 108 вагонів-зерновозів виробництва Крюківського вагонобудівного заводу.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  На закупівлю нових тролейбусів Хмельницький витратить майже два мільярди гривень

  У Хмельницькому на розвиток міського тролейбусного парку наступні п’ять років витратять майже два мільярди гривень.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  “Укрзалізниця” вводить послугу перевезення вантажів з узгодженими термінами та обсягами

  АТ "Укрзалізниця" з січня 2021 року запроваджує новий продукт для своїх клієнтів — послугу перевезення вантажів у вагонах УЗ з узгодженими термінами...

  На Самбірщині агропромислова компанія розпочала будівництво нового картоплесховища

  Українська агропромислова компанія «Контінентал Фармерз Груп» розпочала будівництво нового картоплесховища у селі Чуква Самбірського району Львівської області.Передає Національний Промисловий...

  Харків отримав чергову партію тролейбусів “Богдан”

  Представники Харківського КП «ТРОЛЕЙБУСНЕ ДЕПО № 3» прийняли нову партію тролейбусів "Богдан" у Луцьку. Цього разу було передано чотири машини.

  У Запорізькій області збудували біоелектростанцію

  У місті Токмак Запорізької побудували біотеплоелектростанцію «Придніпровська БіоТЕС». Станція стане майданчиком для розвитку індустріального парку на території південної промзони міста.Передає...

  У будівництві аеропорту на Закарпатті визначили переможця передпроєктних робіт

  Переможцем тендеру з виконання передпроєктних робіт із будівництва аеропорту на Закарпатті став консорціум “Ленд Буд Проект ЮА”. Очікувана вартість робіт становитиме 4...

  Українські морпіхи отримають амфібійні можливості

  Морська піхота Військово-морських сил України отримає амфібійні можливості.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.В складі військових...

  Зараз читають

  У Дніпрі реконструюють палац спорту «Метеор»

  У Дніпрі реконструюють універсальний Палац спорту «Метеор», що наразі знаходиться у занедбаному стані.

  За рік в Україні виготовлено 699 автобусів

  Згідно з даними асоціації українських автовиробників "Укравтопром", на українських заводах у грудні 2020 року виготовлено 523 одиниць...

  У Карантинній гавані порту Одеси обробляються одночасно п’ять балкерів (фото)

  У Карантинній гавані Одеського морського порту обробляються одночасно п'ять суховантажів.Про це пише ЦТС...

  Новий розвідувальний корабель «Сімферополь» вперше у новому році вийшов в море на випробування

  Новий середній розвідувальний корабель Військово-морських сил України «Сімферополь» здійснив перший в цьому році вихід у море.