9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 30 Березня, 2020

G Suite для вашого бізнесу: переваги та особливості використання в Україні

 • Рыбалка - купить товары для рыбалки в Украине

  Прагнення компаній до ефективнішої та злагодженішої роботи працівників зумовлює появу на ринку таких продуктів як G Suite.

  G Suite – це набір хмарних корпоративних додатків для спільної роботи. Це не тільки електронна пошта та чат для спілкування, а й відеоконференції, соціальні мережі, спільна робота над документами, таблицями в реальному часі та багато іншого.

  Чому G Suite потрібен вашому бізнесу?

  Переваги використання пакетів G Suite у вашому бізнесі безперечні. Обираючи певний пакет, ви отримуєте спільний користувальницький інтерфейс, де ваші співробітники мають змогу працювати ще більш злагоджено. Наприклад, працюючи з одним документом, зміни зроблені багатьма користувачами одночасно в Google Docs в режимі реального часу легко компонуються, і можуть тут же бути обговореними між працівниками через Google Hangouts або в коментарях Документів.

  Також G Suite надає багато привабливих переваг для початківців, малих і середніх підприємств, з огляду на притаманні команді характеристики зі строгими фінансовими обмеженнями. Тарифи на пакети послуг починаються всього з 5 доларів США за одного користувача в місяць для пакета G-Suite Basic, тоді як для Office 365 Business Essentials ви повинні будете заплатити трохи більше 6 доларів США за користувача на місяць. Трохи оновлений G-Suite Business коштує 10 доларів США за користувача на місяць, а тариф для великих підприємств G Suite Enterprise обійдеться в 25 доларів на місяць з користувача.

  Фактор оптимізації спільної роботи для віддалених працівників має першочергове значення. Простота роботи з G Suite означає більш швидку роботу, будь то бізнес-крок, фінансовий аналіз на основі електронних таблиць або прес-реліз. Додатки G Suite доступні всюди, з великою функціональністю як на iOS, так і на Android.

  Ви можете планувати зустрічі, відслідковуючи зайнятість інших працівників в календарі, проводити відеоконференції, не будучи прив’язаним до свого робочого місця.

  Ви можете легко зберігати документи в одному безпечному місці в хмарі і отримувати доступ до них зі свого комп’ютера, телефона чи планшета. Найновіші версії файлів автоматично зберігаються на Диску, тож кожен працівник завжди матиме доступ до актуальних документів.

  Ваші корпоративні дані завжди захищені завдяки двоетапній перевірці, системі єдиного входу та функції керування мобільними пристроями. Це допоможе зберегти дані, навіть якщо ви загубите пристрій або звільните працівників.
  Змінити налаштування безпеки завжди можна за допомогою централізованої Консолі адміністратора, а якщо у вас виникнуть якісь питання, ви можете звернутися до служби підтримки Google, яка працює цілодобово та без вихідних.

  Чому краще працювати з G Suite через партнера?

  В Україні авторизованим та сертифікованим партнером G Suite, Chrome OS і Google for Education є компанія Techsvit, що представляє онлайн сервіси Goolge Cloud і G Suite – Gmail, Hangouts, Meet, Vault, Drive, Jamboard, Groups, Sites, Slides, Sheets, Docs для бізнесу і освітніх установ, а також надає послуги безкоштовного пробного тестування, впровадження, налаштування, міграції, навчання і підтримки для бізнес клієнтів в Україні та СНД.

  Сам Google рекомендує працювати з G Suite через партнера, а не напряму через Google, адже така робота дає клієнтам цілу низку переваг. В Україні можна виділити 2 основні переваги роботи з через партнера:

  • Підключення G Suite в Україні з безготівковими банківськими платежами в гривні.

  Замовляючи G Suite в Україні через Techsvit, ви отримуєте договір поставки хмарних сервісів G Suite від української організації з оплатою через розрахунковий рахунок своєї компанії, та ще й отримуєте повний пакет бухгалтерських і юридичних документів (рахунок, видаткова накладна та договір).

  • Кваліфікована технічна підтримка на всіх етапах роботи.

  Фахівці Techsvit є сертифікованими та просунутими користувачами G Suite в Україні. Деякі з сертифікатів представлені нижче.

  До кожного клієнта застосовується індивідуальний підхід, з можливістю вирішення будь-яких наявних проблем. Спеціалісти Techsvit допоможуть у підключенні та налаштуванні G Suite, перенесенні даних з вашої поточної системи (Zimbra, Zoho, MS Office 365, MS Exhange усіх версій, особистих акаунтів Gmail, Yandex, хостинг провайдерів та інших серверів).

  За необхідності, можливе проведення тренінгів по роботі з G Suite для ваших команд та користувачів та навчання адміністраторів G Suite. Протягом всього часу співпраці ви можете звертатися за технічною та консультаційною підтримкою для вашої компанії.


  Компанія Techsvit є одним з перших реселлерів G Suite в Україні та СНД і за роки роботи вони доводять свою високу кваліфікацію та рівень сервісу, підтверджуючи її безпосередньо в роботі та беручи участь в різних конференціях:

  Також компанією Techsvit було впроваджено безкоштовний G Suite for Education для skviranvk.org.ua та інших навчальних закладів в Україні.

  Оскільки тенденція до більш ефективної та гнучкої співпраці продовжує поширюватися по всіх підприємствах, G Suite є найкращим рішенням для компаній всіх розмірів – особливо, якщо дивитися в майбутнє. Для корпоративних клієнтів, бажаючих оцінити переваги рішення G Suite Techsvit пропонує пробний 30-ти денний період тестування. Ви можете надіслати запит на google@techsvit.eu і фахівці компанії допоможуть підключити Вашу компанію або навчальний заклад до G Suite або G Suite for Education.

  Якщо вас зацікавила ця інформація і ви хочете дізнатися більше, відвідайте сайт компанії Techsvit – офіційного партнера G Suite в Україні


  Про допомогу проекту

  Остані новини

  У Києві виконують ремонт 17 об’єктів дорожньої інфраструктури (фото)

  Станом на кінець березня в Києві тривають роботи з будівництва, реконструкції та капремонту дорожньої інфраструктури на 17...

  Відтепер потрапити до України можливо лише автотранспортом або пішки

  Україна припинила регулярне пасажирське сполучення опівночі з 27 на 28 березня, але при цьому залишилася можливість перетнути кордон пішки або на авто.

  Ан-225 “Мрія” виконала другий тестовий політ

  27 березня літак "Авіаліній Антонова" Ан-225 "Мрія" виконав другий політ на поточному тижні. Польоти виконуються після часткової модернізації повітряного судна.

  Збройні сили України змінили систему перевірки бойової готовності (відео)

  Сухопутні війська Збройних Сил України відмовились від радянської системи перевірки готовності до бойових дій, в якій головним елементом був стройовий огляд.

  “Укрспирт” активно надає сировину для виробництва українських антисептиків

  Завдяки спрощеній процедурі протягом трьох останніх діб ДП «Укрспирт» підписало 106 договорів з українськими юридичними особами та приватними підприємцями про продаж спирту...

  Дніпро закупить в лізинг трамваї з Лейпцига

  Депутати Дніпровської міської ради на позачерговій сесії, яка відбулася 25 березня 2020 року, погодили закупівлю 30 «старих» трамвайних вагонів «Tatra T4D-M» з...

  Виробник шин Rosava вийшов на ринок Австралії та Нової Зеландії

  Компанія Rosava уклала перспективний контракт і відправить 16 контейнерів відправляться зі своєю продукцію до цього регіону.Передає Національний Промисловий...

  Колона українських всюдиходів проїхала вулицями Чикаго (відео)

  Вулицями міста Чикаго в США проїхалася колона українських всюдиходів «Sherp». Кадри очевидців публікує NBC Chicago.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Зараз читають

  Російські Lada українського виробництва вже в дилерських центрах (фото)

  На початку березня повідомлялося, що на заводі ЗАЗ стартував малосерійний випуск нових автомобілів Lada. Пізніше в корпорації УкрАВТО,...

  Дніпро закупить в лізинг трамваї з Лейпцига

  Депутати Дніпровської міської ради на позачерговій сесії, яка відбулася 25 березня 2020 року, погодили закупівлю 30 «старих»...

  Борис Патон залишає посаду президента Національної академії наук України

  Незабаром Борис Патон, який з 1962 року є президентом Національної академії наук України (раніше АН УРСР)...
  Олександр Київський
  Незалежний журналіст

  Також на цю тему