9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Грудня, 2021

Як український студент створив власний мільйонний бізнес

Студент із Запоріжжя Олексій Філіппенко за три роки створив власний бізнес з мільйонними обсягами обороту

Олексій розпочав шлях у бізнес, навчаючись на біологічному факультеті Запорізького університету. Зараз він співвласник двох майстерень: з виробництва велокофеєн “Co ff ee Brew Bike” та мережі фастфудів “Майстерня пончиків”. У планах молодого бізнесмена вихід на міжнародний рівень та відкриття власного гіпермаркета.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на “Новое Время”.

Свій перший капітал у 6 тисяч гривень студент заробив три роки тому. У 2015 році він з друзями домовилися з керівництвом літнього кінотеатру в центрі Запоріжжя вечорами у вихідні дні показувати фільми. Охочих збирали за допомогою соцмереж та розсилок. Заробляли також від продажу в кінотеатрі напоїв та бургерів. На заваді проекту стала погода та проблеми з ліцензією на показ фільмів.

Після поверненя з поїздки до Ізраїлю, де Олексій вперше спробував каву з добавками кардамону, йому прийшла в голову ідея продавати ізраільську каву в Україні, з чим студент звернувся до місцевого бізнесмена, який вже мав стабільний бізнес з обсмаження кави. Підприємець запропонував Олексію зробити мобільну велокав’ярню, яку він побачив у США та продавати з неї каву.

На розробку і складання велокофейні у 19-ти річного  підприємця пішло три місяці, після чого йому довелося освоїти професію баристи.  Філліпенко встановлював свій кофебайк на різноманітних фестивалях, виставках, конгресах, вів переговори з організаторами. Всі витрати на стартап були повернуті за три місяці. В результаті чого й народився малий бізнес. В процесі розвитку бізнесу Олексій відкрив нову справу – Co ff ee Brew Bike. Зараз Філіпенко виконує замовлення навіть для США.

Другий свій бізнес “Майстерня пончиків” Олексій відкрив у співпраці з бізнесменом Олексієм Пучковим. Талант молодого бізнесмена прйшовся до душі досвідченному підприємцю, тому він вирішив дати Олексію статус бізнес-партнера. Перші інвестиції склали близько $ 30 тис. У планах компанії – розбудувати мережу по всій Україні та вийти на зарубіжні ринки – Молдову, Білорусь, Грузію, Польщу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають