9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 29 Вересня, 2022

Нове обладнання для музейних досліджень передано в краєзнавчий музей Слов’янська

У Слов’янському краєзнавчому музеї в рамках проекту “Музей відкритий на ремонт” відбулася презентація обладнання, переданого працівникам музею для проведення науково-дослідницької діяльності.

Серед обладнання, яке отримав у своє розпорядження музей в кількості 31 одиниці, ноутбуки, електронний мікроскоп, квадрокоптер, фотостудію і інші важливі і необхідні для музейної діяльності інструменти. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на “Деловой Славянск

На презентації виступили представники американського агентства USAID та куратори проекту, які розповіли про кожну з одиниць обладнання та її призначення для музейних досліджень.

Куратори проекту повідомили, що обладнанням можуть скористатися жителі Слов’янська, якщо вони стануть друзями музею, і також внесуть свій вклад в додавання в музейні архіви нової інформації і поділяться своїми напрацюваннями.

Працівники музею і представник міського відділу культури в свою подякували керівникам і кураторів проекту, а також американських гостей за це цінне і важливе для їх діяльності обладнання.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають