9.5 C
Alba Iulia
Середа, 29 Березня, 2023

Кращий інструмент для боротьби зі снігом: КрАЗ-6322 “Снігоприбиральник”

Хоча суворі зими зі сніговими заметами для України нині не є типовими, однак час від часу спеціальна техніка у підрозділах МНС для боротьби зі снігом просто необхідна. З наявністю таких спецмашин на дорогах країни під час природних катаклізмів можна бути впевненими в безпеці дорожнього руху. І що немаловажно – уникнути аварій і непередбачених ситуацій на дорогах в негоду.

Немає нічого дивного, що більшість спецтехніки у парку МЧС на базі автомобілів КрАЗ. Типовий приклад – оригінальний спецавтомобіль з снігоприбиральним обладнанням на повнопривідному шасі КрАЗ-6322. Фактично це стандартна, серійна машина, але зі спареною чотирьохдверною семимісною кабіною та навісним обладнанням у вигляді шнекороторної установки та відвала для прибирання снігу.

Шнекороторна установка має продуктивність по прибиранню снігу 1500 м3/год, ширина прибирання снігу становить до 2,74 м, а висота снігового покриву, яка забирається, – 1,2 м.

Відвал для прибирання снігу, довжиною 2,95 м, виготовлений з високоякісної сталі і посилений ребрами жорсткості. Ширина оброблюваної зони проїзної частини при роботі відвалом становить до 2,7 м, висота – 0,6 м.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають