9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Вересня, 2021

Індійські фантазії українських танкобудівників

 • У 2010 році Індія заявила, що має намір до 2020 року створити перспективний танк, який повинен замінити застарілі основні танки T-72 сухопутних військ після 2020 року. Провідні танкові держави представили індійцям своє бачення перспективної машини. Однією з цих країн стала Україна.

  На виставці «DEFEXPO India 2014» «Укроборонпром» і «Спецтехноекспорт» представили офіційний рекламний ролик, в якому було презентовано український варіант індійського перспективного основного бойового танка (FMBT).

  Що ж собою являє перспективний танк по-українськи? На ньому можлива установка двотактних дизельних двигунів 6 ТД-4 потужністю 1500 к.с. та 6ТД-5 потужністю 1800 к.с. Дані двигуни повинні різко підвищити характеристики рухливості.

  Силова установка буде монтуватися в передній частині корпусу. За моторним відділенням буде знаходитися модуль екіпажу, який отримає найпередовіші системи управління машиною і озброєнням.

  На танку встановлюється 125-мм гармата високої балістики «Вітязь» або 140-мм перспективна українська гармата «Багіра». Планується, що башта буде безлюдною. Автомат заряджання знаходиться в задній частині башти. На танку також буде встановлена ​​дистанційно-керована зенітна кулеметна установка.

  Перспективна машина буде обладнана засобами оптоелектронного придушення і комплексом активного захисту, яка здатна збивати підлітають боєприпаси. Рівень захищеності також підвищить протівотандемний динамічний захист.

  На танку встановлюється комплекс активного захисту «Заслін» (розробник ДП БЦКТ «МІКРОТЕК»), а також система “Пароль-М”.

  Комлекс активного захисту «Заслін» створює на безпечній відстані від об’єкту, що захищається, активну зону захисту, в якій знешкоджуються атакуючі об’єкт реактивні протитанкові гранати (ПГ-7, ПГ-7ВР, ПГ-9 тощо), протитанкові керовані ракети, артилерійські кумулятивні снаряди калібром до 125 мм (на швидкостях до 1200 м/с), бронебійні підкаліберні снаряди та інші протитанкові засоби.

  Кількість модулів комплексу «Заслін» та місця їх встановлення визначаються замовником, виходячи з необхідного рівня захищеності об’єкту. Модулі можуть розташовуватися по периметру бойової машини для кругового захисту, а також встановлюватись на башті. Навісне розміщення модулів дозволяють легко адаптувати комплекс до різних типів танків, бронемашин чи стаціонарних об’єктів.

  «Заслін» — єдиний тип активного захисту, який може працювати в комплексі з будь-яким динамічним захистом. Комплекс «Заслін» доповнює динамічний захист «Ніж» або «Дуплет» можливістю перехоплення протитанкових керованих ракет та артилерійських снарядів з тандемними бойовими частинами, що атакують танк з усіх напрямків.

  Система “Пароль-М” призначена для використання в бортових системах державного розпізнавання приналежності авіації. Повністю відповідає технічним характеристикам виробу 680 системи «Пароль» при значному зменшенні габаритів і маси. Характеризується високою надійністю і механічною стійкістю.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  «Завод 410 ЦА» прийняв на ремонт черговий літак Ан-26 Повітряних Сил ЗСУ

  На Державне підприємство «Завод 410 ЦА» прилетів для ремонту Ан-26 Повітряних Сил Збройних Сил України.

  Уряд розблокував виробництво нових кормів для тварин в Україні

  Уряд розблокував процедуру державної реєстрації кормових добавок, що дозволяє розпочати виробництво нових кормів для тварин українським компаніям.Як повідомляє пресслужба Міністерства економіки, відповідний...

  До кінця року на Бурштинській ТЕС відремонтують шість енергоблоків

  На Бурштинсьткій ТЕС до кінця року відремонтують шість енергоблоків. Інвестиції в оновлення електростанції складуть 546 мільйонів гривень.Про це...

  Бориспіль увійшов до ТОП-5 кращих аеропортів Східної Європи

  Аеропорт Бориспіль посів п'яте місце в рейтингу 10 найкращих повітряних гаваней Східної Європи, складеному британською компанією Skytrax.Передає Національний Промисловий...

  В Україні збільшилось виробництво сільськогосподарської продукції

  Згідно з даними Держстату, в Україні за рік виробництво сільгосппродукції всіх категорій зросло на 8,4% в порівнянні з торішнім показником за аналогічний...

  За рік роботи поромна переправа Орлівка-Ісакча перевезла майже 32 тисячі транспортних засобів

  За рік роботи з 10 серпня 2020 року поромна переправа через Дунай між Україною і Румунією - "Орловка-Ісакча" - за цей час...

  Завод на Полтавщині розпочав будівництво нової лінії для виробництва кормових добавок

  Глобинський переробний завод розпочав будівництво нової технологічної лінії. На ній виготовлятимуть соєвий протеїновий концентрат, який використовують як кормову добавку для тварин.

  У Коломиї відроджують виробництво екскаваторів

  Коломийська міська рада планує закупити для комунальних підприємств екскаватори «Карпатець».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на інтернет-ресурс газети "Галичина".

  Зараз читають

  Почему вы должны выбрать онлайн-курс самообразования?

  Школы стационарного расположены в нескольких крупных городах Украины. Чтобы воспользоваться их предложением, жители небольших городов или те у...

  Плавучий кран “Захарій” пройшов ремонт у Херсоні

  Плавучий кран Lifting Chart LK-800 (відомий також як "Захарій"), який є найбільшим в Європі плавкраном в класі...

  У Коломиї відроджують виробництво екскаваторів

  Коломийська міська рада планує закупити для комунальних підприємств екскаватори «Карпатець».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Україна облаштовує державний кордон з Росією на Сумщині (відео)

  На Сумщині триває активне інженерне облаштування державного кордону з Російською Федерацією.Передає Національний Промисловий Портал з...