9.5 C
Alba Iulia
Середа, 19 Січня, 2022

Фільтруючі елементи для дизпалива з захистом від мікробіологічного забруднення

Щоб забезпечити надійну роботу дизельних двигунів, треба постійно дбати про якість дизельного палива, що застосовується.

Як відомо, негативно на його якість впливають:

а) різні механічні забруднення – збільшується знос деталей, зростає ризик їх виходу з ладу, погіршуються властивості палива і т.п.;

б) вода – вона викликає корозію, в тому числі електрохімічну, погіршує горючі та мастильні властивості палива, при низьких температурах утворюються льодові пробки й т.п. Додатково відбувається мікробіологічне зараження палива, тому що вода – це місце розмноження мікробів, незмінно присутніх в невеликих кількостях навіть в «свіжому» паливі;

в) мікробіологічні забруднення (бактерії та грибки). Вони всебічно погіршують якість палива, руйнують захисні покриття поверхонь, здатні утворювати так звані біологічні плівки на поверхнях деталей, значно погіршують роботу паливної системи в цілому.

Та якщо з негативним впливом звичайних забруднень та води в тій чи іншій мірі успішно справляються звичайні фільтруючі елементи, то зменшити або запобігти мікробному забрудненню вони просто не в змозі.

В процесі очищення забрудненого мікробами палива від масла та води, звичайні фільтруючі елементи дизельних фільтрів досить швидко обростають біологічної плівкою, що призводить до різкого погіршення якості фільтрації. Також відбувається істотне збільшення перепаду тиску на фільтрі, що призводить до різних проблем, в тому числі до повного виходу паливної системи з ладу та аварійної зупинки двигуна.

Особливо гостро проблема мікробних забруднень в паливній системі виникає в разі багатомісячного зберігання в ній дизельного пального – наприклад, в сільськогосподарській техніці, що використовується сезонно. Сюди ж можна віднести різні кораблі та яхти.

Сучасні рішення в області фільтрації забезпечують не тільки очищення рідин від механічних домішок і вологи, але й захист самого фільтруючого елемента від ураження бактеріями та грибками.
blank
Фільтруючі волокна, що виробляються з повністю синтетичних матеріалів, мають антибактеріальний захист на повний термін використання. Даний захист забезпечує ефективне знищення мікробів і бактерій, перешкоджаючи утворенню біологічної плівки та передчасному забиванню фільтра.

Це дозволяє забезпечити надійний та якісний процес фільтрації, підтримуючи ефективну та надійну роботу як дизельного двигуна, так і всієї паливної системи.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають