9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 27 Січня, 2023

Плагіат по-радянськи (автомобільна промисловість у СРСР)

Копіювання іноземних автомобілів почалося з найперших радянських легкових автомобілів, вироблених за ліцензією Ford. Згодом копіювання відбувалося найчастіше без дозволу західних автозаводів. Науково-дослідний автомобільний інститут СРСР закуповував у капіталістичних гнобителів трудового народу відразу кілька передових моделей “для вивчення” і через кілька років з конвеєрів сходив радянський аналог. Правда на той час прототип вже застарівав і знімався з виробництва, а радянська копія випускалася ще не одне десятиліття. 

blank
ВАЗ-2101

ВАЗ-2101 “Жигулі” – задньопривідний легковий автомобіль з кузовом типу седан є аналогом моделі Fiat 124, який отримав в 1967 році титул “Автомобіль року”. За угодою радянського Зовнішторг і компанією Fiat, італійцями був створений Волзький автомобільний завод в Тольятті з повним виробничим циклом. На концерн покладалося технологічне оснащення заводу, навчання фахівців. ВАЗ-2101 був підданий серйозним змінам. В цілому в конструкцію Fiat 124 було внесено понад 800 змін, після чого він отримав найменування Fiat 124R. “Русифікація” Fiat 124 виявилася вкрай корисною і для самої фірми FIAT, що накопичила унікальні відомості про надійність своїх машин в екстремальних умовах експлуатації. 

blank
ВАЗ-2105

Модель ВАЗ-2105 розроблялася шляхом серйозної модернізації раніше випущених моделей в рамках “другого” покоління задньопривідних автомобілів ВАЗ як заміна первістка ВАЗ-2101. За основу дизайну взяли модель Fiat 128 Berlina.

blank
ГАЗ-13 “Чайка”

Представницький легковий автомобіль великого класу, створений під явним впливом новітніх моделей американської фірми Packard, які в ті роки якраз вивчалися в НАМИ (кабріолет Packard Caribbean і седан Packard Patrician, обидва 1956 модельного року). “Чайка” була створена з явною орієнтацією на віяння американського стилю, як і вся продукція ГАЗ тих років, але не був стовідсотковою “стилістичною копією” або модернізацією Packard. Автомобіль випускався малою серією на Горьківському автомобільному заводі c 1959 по 1981 рік. Всього було виготовлено 3 189 автомобілів цієї моделі. “Чайки” використовувалися в якості персонального транспорту вищої номенклатури (переважно – міністрів, перших секретарів обкомів), І седани, і кабріолети “Чайка” використовувалися на парадах, подавалися при зустрічах іноземних лідерів, видатних діячів і героїв, застосовувалися в якості машин супроводу. Також, “Чайки” надходили в “Інтурист”, де, у свою чергу, їх могли замовити всі охочі в якості весільних лімузинів. 

blank
ЗАЗ-966

Легковий автомобіль особливо малого класу демонструє чималу схожість дизайну з німецькою малолітражкою NSU Prinz IV (1961 р.)

blank
ГАЗ-21 “Волга”

Легковий автомобіль середнього класу технічно був створений вітчизняними інженерами та дизайнерами “з нуля”, але зовні копіював переважно американські моделі початку 1950-х років. В ході розробки вивчалися конструкції іноземних автомобілів: Ford Mainline, Chevrolet 210, Plymouth Savoy, Standard Vanguard і Opel Kapitän. ГАЗ-21 серійно вироблявся на Горьківському автомобільному заводі з 1956 по 1970 рік. Заводський індекс моделі – спочатку ГАЗ-М-21, пізніше (з 1965 року) – ГАЗ-21. До моменту початку серійного виробництва за світовими мірками дизайн “Волги” вже став як мінімум рядовим, і на тлі серійних іномарок тих років уже особливо не виділявся. Вже до 1960 року “Волга” була автомобілем з безнадійно застарілим дизайном. 

blank
ЗАЗ-965

Основним прототипом мікролітражки був Fiat 600. Автомобіль проєктувався МЗМА (“Москвич”) спільно з автомобільним інститутом НАМИ. Перші зразки отримали позначення “Москвич-444”, і вже значно відрізнялися від італійського прототипу. Пізніше позначення змінили на “Москвич-560”. Тим часом, конвеєр самого МЗМА на той час був повністю завантажений, і резервів для освоєння в виробництві мікролітражки у заводу не було. Тому для випуску автомобіля було вирішено реконструювати завод “Комунар” в місті Запоріжжя (УРСР), який раніше займався випуском комбайнів та іншої сільгосптехніки 

blank
Москвич-402

Вигляд легкового автомобіля малого класу повторював модель Opel Olympia Rekord – наступницю Opel Kadett K38. Участь фахівців з ГАЗ, де повним ходом йшла розробка “Волги” ГАЗ-21 зробило сильний вплив на проєктування автомобілю. “Москвич” перейняв від неї багато елементів свого дизайну. Серійне виробництво “Москвича-402” було згорнуто в травні 1958 року. 

blank
Газ-А

Перший масовий легковий автомобіль СРСР був запозичений у американського автопрому. ГАЗ А – ліцензійна копія американського Ford-A. СРСР купив у американської фірми обладнання і документи на виробництво в 1929 році, а через два роки випуск Ford-A був припинений. Ще через рік, в 1932 році, були випущені перші автомобілі ГАЗ-А. Попри те, що перші автомобілі заводу виготовлялися по кресленнях американської фірми Ford, вони вже спочатку дещо відрізнялися від американських прототипів. Після 1936 року в Москві та Ленінграді експлуатація застарілого ГАЗ-А була заборонена. Нечисленним автовласникам пропонувалося здати ГАЗ-А державі і з доплатою придбати новий ГАЗ-М1. 

blank
ГАЗ-М1

ГАЗ-М1, в свою чергу, конструювали за зразками Ford Model B (Model 40A) 1934 року народження, документація по якому була передана ГАЗ американською стороною за умовами договору. В ході адаптації моделі до вітчизняних умов експлуатації автомобіль був значною мірою перепроєктований радянськими фахівцями. ГАЗ-М1 по окремих позиціях перевершила більш пізню продукцію Форда. 

blank
Ленінград-1

Радянський експериментальний легковий автомобіль був практично точну копію автомобіля Buick-32-90, який за американськими мірками ставився до вищого-середнього класу. Завод “Червоний путиловець”, раніше випускав трактора Fordson, випустив 6 примірників Л1 в 1933 р. Значна частина автомобілів не змогла своїм ходом дійти до Москви без серйозних поломок. У підсумку, “Червоний Путиловець” було переорієнтовано на випуск тракторів і танків, а доопрацювання Л1 передали на московський ЗІС. Через те, що кузов “Buick” вже не відповідав моді середини тридцятих років, на ЗІС спроєктували його заново. Американське кузовне ательє Budd Company на основі радянських ескізів спроєктувало елегантний і зовні сучасний для тих років кузов. Це обійшлося державі в пів мільйона доларів і зайняло 16 місяців. 

blank
КІМ-10

Перший радянський серійний малолітражний автомобіль, за основу якого при розробці був узятий британський Ford Prefect. У США виготовили штампи й розробили креслення кузова за моделями радянського художника-конструктора. У 1940 році завод почав виробництво цієї моделі. КІМ-10 повинен був стати першим по-справжньому “народним” радянським автомобілем, проте втілення в життя амбіційного плану керівництва країни щодо забезпечення більшості громадян особистими машинами завадила Велика Вітчизняна війна. 

blank
ЗІС-110

Дизайн кузова першого радянського післявоєнного легкового автомобіля представницького класу практично повністю імітував американські “Паккарди” старших серій передвоєнного випуску. Аж до дрібниць ЗІС-110 був схожий на Packard 180 c кузовом Touring Sedan останньої довоєнної моделі 1942 року. Самостійні радянські розробки, спеціально змінили зовнішність американського Паккарда відповідно до уподобань вищого керівництва країни і, головним чином, особисто Сталіна. Навряд чи американській фірмі подобалося подібний творчий розвиток їх ідей в оформленні радянського автомобіля, однак ніяких претензій з їх боку в ті роки не було, тим більше що виробництво великих “Паккард” після війни відновлено не було. 

blank
Москвич 400

Радянська малолітражка була повним аналогом автомобіля Opel Kadett K38, що випускався в 1937-1940 роках в Німеччині німецькою філією Opel американського концерну General Motors, відтвореним після війни на основі уцілілих примірників, документації та оснащення. Частина обладнання для випуску автомобіля було вивезено із заводу “Опель” в Рюссельхаймі (який перебував в американській окупаційній зоні) і змонтовано в СРСР. Значна частина втраченої документації та оснащення для виробництва була відтворена, причому роботи проводилися в Німеччині на замовлення Радянської військової адміністрації силами змішаних трудових колективів, що складалися з відряджених радянських і вільнонайманих німецьких фахівців, які працювали в створених після війни конструкторських бюро. Наступні три покоління “Москвичів” будуть з відставанням повторювати продукцію фірми Opel. 

blank
ГАЗ-М-12

Шести-семимісний легковий автомобіль великого класу з кузовом “шестивіконний седан” розробляли на основі Buick Super. Серійно вироблявся на Горьківському Автомобільному Заводі (Завод імені Молотова) з 1950 по 1959 (деякі модифікації – по 1960 рік.) Заводу настійно рекомендували повністю скопіювати “Бьюїк”, зразка 1948 року, але інженери на основі запропонованої моделі спроєктували автомобіль, який максимально спирається на вже освоєні у виробництві агрегати і технології. У 1950 році було зібрано перша промислова партія ГАЗ-M-12. 

blank
Москвич-2141

Заміну Москвичеві-412 вдалося спроєктувати тільки в 1980-і роки, і це був уже зовсім інший автомобіль, – Москвич-2141, передньопривідний хетчбек, створений на базі кузова французької “сімки” і вже застарілого на той час двигуна УЗАМ. Експортне найменування – Aleko, від Автозавод Ленінського Комсомолу. В якості найкращого прообразу для прискорення проєктування нового автомобіля Мінавтопрому бачилася нова франко-американська модель Simca 1308 виробництва європейського відділення корпорації Chrysler. Дизайнерам наказали скопіювати автомобіль аж до “заліза”. Однак в процесі розробки кузов “Москвича” був спроєктований заново, в результаті чого екстер’єр автомобіля істотно відрізнявся від французького зразка і, хоч і з деякою натяжкою, але відповідав рівню середини вісімдесятих років. 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають