9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 28 Вересня, 2023

Вперше в Україні пройде суто залізнична міжнародна виставка – Rail EXPO 2017

В організації заходу активну участь приймає державний монополіст – ПАТ «Укрзалізниця». Серед учасників – представники понад 400 компаній з 18 країн світу.

Останнім часом до залізниці прикута увага майже всіх українських промисловців, оскільки залізничні проблеми, що накопичувались роками, нині стають загрозою для сталих вантажоперевезень та виробничої діяльності підприємств. Проте залізниця – це не лише проблеми, але й можливості для транспортного машинобудування та суміжних галузей. Розвиток залізничного транспорту України має створити внутрішній попит на продукцію металургії, будівельної галузі і стане мультиплікатором позитивних зрушень у всій національній економіці, пришвидшуючи в ній обіг товарів.

З метою відродження українського вагонобудування та залізничної промисловості в цілому, впровадження провідних світових технологій та закладення основ для сталого економічного зростання 24 – 25 жовтня в Києві у виставковому комплексі ТПП України відбудеться Міжнародна спеціалізована виставка Rail EXPO 2017. Що орієнтована на залізничну промисловість – залізничний транспорт, інфраструктуру, виробництво обладнання та комплектуючих для залізничного ринку.

В рамках ділової програми виставки пройдуть конференції з вагонобудування та інжинірингу, участь в яких приймають головні гравці ринку та очільники державних компаній!

Останні новини:

Зараз читають