9.5 C
Alba Iulia
Субота, 9 Грудня, 2023

У Славутичі пройде Воркшоп присвячений поводженню та переробленню ядерного палива

У четвер та п’ятницю, 21-22 вересня 2023 року, у місті Славутичі в гібридному форматі відбудеться Воркшоп «Spent Nuclear Fuel Management» на полях конференції INUDECO.

Конференція INUDECO проходить у місті Славутичі з 2016 року в рамках заходів до роковин аварії на Чорнобильській АЕС, передає Промисловий Портал з посиланням на повідомлення Агентства регіонального розвитку міста Славутич.

Понад 900 науковців та практиків з 20 країн світу взяли участь у конференції, що проходить у місті-супутнику Чорнобильської АЕС Славутичі. Щорічно у події беруть участь представники близько 50 інституцій.

Питання до обговорення на воркшопі «Spent Nuclear Fuel Management»:

  • переробка, зберігання та захоронення відпрацьованого ядерного палива у світі та в Україні;
  • поводження з відпрацьованим ядерним паливом на АЕС України та ЦСВЯП;
  • корозія відпрацьованого ядерного палива;
  • радіоактивність відпрацьованого ядерного палива;
  • паливовмісні матеріали об’єкта «Укриття».

Організатори воркшопу: комунальне підприємство «Агентство регіонального розвитку» Славутицької міської ради Вишгородського району Київської області; Державне спеціалізоване підприємство «Чорнобильська АЕС»; Інститут проблем безпеки атомних електростанцій Національної академії наук України; Відокремлений підрозділ Державного підприємства «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» «Атомремонтсервіс», Славутицька філія Національного технічного університету України «КПІ імені Ігоря Сікорського», ГО «Українське ядерне товариство».

Офіційні мови воркшопу: українська, англійська. Слайди та тези до виступів є необов’язковими, але за наявності слайди готуються виключно англійською мовою.

У зв’язку із ситуацією, що складається через війну в Україні, воркшоп буде проходити в гібридному (очно-заочному) форматі відкритої дискусії. Організаційний внесок за участь у воркшопі складає 100 грн. Всі кошти, зібрані завдяки учасникам конференції, будуть направлені на гуманітарні цілі.

У разі зацікавлення в участі та реєстрації: 050 353 11 35, Старовойтова Арина. Дедлайн для реєстрації – 19 вересня 2023 року.

Останні новини:

Зараз читають