9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Травня, 2023

SOLIDWORKS SUMMIT UKRAINE 2019

Сучасна конкурентне середовище вимагає від компаній і організацій вміння швидко адаптуватися до мінливих умов, що тягне за собою потребу в швидкому прийнятті рішень, постійному перегляді технологічних процесів, створення нових сервісів з урахуванням сучасних тенденцій поведінки замовників на ринку, інтеграції додатків усередині і поза компанією, і все це в поєднанні з необхідністю оптимізувати витрати і підвищувати повернення інвестицій. Щоб залишатися конкурентоспроможними, компаніям необхідно максимально скорочувати час проектування і час виведення виробів на ринок.

Якщо Ви шукаєте передові рішення для цифровізації виробництва і стежите за новими технологіями, ми чекаємо Вас на SOLIDWORKS SUMMIT UKRAINE 2019!

Захід відбудеться 30 жовтня 2019 р.

Місце проведення: Конференц-Хол ДЕПО, Київ, Антоновича вул., 50

Реєстрація ➜

SOLIDWORKS SUMMIT UKRAINE 2019 – це можливість дізнатися все про нову версію SOLIDWORKS, зарядитися новими ідеями, поспілкуватися з експертами і однодумцями, розширити мережу бізнес-контактів.

Участь у заході безкоштовна. Кількість учасників обмежена. Після реєстрації Вам необхідно отримати підтвердження про участь.

До зустрічі на SOLIDWORKS SUMMIT!

Останні новини:

Зараз читають