9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 11 Грудня, 2023
Національний промисловий портал інформує про розвиток української промисловості, її досягнення та перемоги. Наш портал допомагає дізнатися громадянам про компанії та підприємства що працюють розвиваються у нашій країні та забезпечують зростання нашої економіки і славу на світових ринках продукції.

зроблено в україні, нпп, національний промисловий портал, павло волошинМи пишемо новини, публікуємо інформацію про українські компанії та підприємства, їх продукцію, плани та проекти. Ми з командою впевнені що кожна придумана ідея забезпечить розвиток економіки в країні, поліпшить рівень життя, забезпечить власний ринок якісною продукцією.

Наша мета – допомагати промисловості інформаційною складовою. Розповідати про проекти та їх плани іншим людям котрі будуть пишатися своєю державою та її досягненнями. Зможуть обрати власне захоплення та професію у певній галузі.

Ми – джерело аналітичної інформації мета якої допомогти людям зробити висновки робот промисловості та інших галузей України. Наша мета як і мета будьякого громадянина держави це підтримка економічного зростання країни та забепечння її світлого майбутнього.

Історія

Національний Промисловий Портал починає свою історію з 2012 року під назвою Україна Промислова у соціальній мережі Вконтакті, після подій 2014 року проект набирає популярності у зв'язку з соціальним становищем в країні. У 2016 році було створена нова назва "Національний Промисловий Портал", та новий логотип. Також створені філіали в соціальних мережах, таких як Facebook, Telegram, Instagram. Вже у 2017 році було створено основний сайт проекту, який став основним місцем публікації новин про розвиток країни. В кінці 2017 року автори проекту закрили філіал в соціальній мережі Вконтакті, в знак підтримки закону про санкції