9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Лютого, 2023

“Харківський завод ім. Малишева” освоїв виробництво гусениць для БМП (фото)

Традиційно на підприємстві було налагоджено виготовлення гусениць для танків, тому виробництво гусениць з гумо-металевими шарнірами для легкої бронетехніки на підприємстві змогли опанувати у стислі строки.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу ДК “Укроборонпром”

Після успішних випробувань гесениць, підприємство отримало замовлення від Житомирського бронетанкового заводу на виробництво декількох десятків їх комплектів. Станом на сьогодні повністю завершені роботи над виготовленням першого комплекту гусениць.

Опанування такого напрямку виробництва значно розширює можливості нашого підприємства, а наші військові нарешті отримають БМП на нових українських гусеницях, –  заявив генеральний директор підприємства Василь Крилас.

До цього часу  основні запасні частини і комплектуючі для БМП в Україні не виготовлялися.  Гусениці є однією з критичних позицій забезпечення армії, тому їх постачання відбувалось виключно з-за кордону.  Наразі ДП “Завод імені В.О. Малишева” є єдиним виробником нових гусениць для БМП в Україні. Гусениці виготовляються з матеріалів, виготовлених на підприємствах ПАО “Дніпроспецсталь” м. Запоріжжя та ДП УНДКТІ “Дінтем” м. Дніпропетровськ.

При освоєнні виробництва гусениць, центральна заводська лабораторія ДП “Завод імені В.О. Малишева” розробила оригінальну методику та успішно виконала циклічні випробування гумо-металевого шарніру, який витримав понад 14 млн циклів кручення з радіальним навантаженням 1380 кгс, що відповідає понад 42000 км пробігу. Дослідні зразки гусениць витримали навантаження при русі БМП-2 по твердому покриттю з максимальною швидкістю 65 км/год та з імітацією повного бойового спорядження. Гарантійний ресурс експлуатації гусениць становить 7000 км пробігу, або 36 місяців.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають