АФІША ТВОГО МІСТА
КИЇВ ЛЬВІВ

Місто Кия

У киян з'явилась чудова можливість оперативно та завчасно отримувати корисну інформацію про культурне життя столиці!

@kievent - уся необхідна інформація про Київ в одному місці. У місті щожня відбувається безліч культурних, наукових, розважальних або бізнес подій та багато інших цікавинок, які варті вашої уваги. Також не оминули уваги і нові заклади міста, які ледве не кожен день розпочинають свою роботу для всіх жителів столиці та туристів. Регулярно публікуються огляди таких неперевершених ресторацій.

Куди піти? Львів

Cправді зручна афіша Львова.

@eventLviv Будь вкурсі всіх цікавих заходів, які відбуваються кожного дня.

Тут регулярно проводяться розіграші квитків на все платне та публікуються всі цікаві безкоштовні події.

ПОТРІБНА РОБОТА?
КИЇВ

Робота в Києві

@Kiev_job канал для жителів нашої столиці,які в пошуках роботи або заробітку.

На нашому каналі ми зібрали для вас найсвіжіші вакансії з основних напрямів працевлаштування.

Від звичайного підробітку на вихідних та вакансій для студентів, які немають досвіду до високооплачуваних IT спеціальностей.

ІНОЗЕМНІ МОВИ
English

Англійська мова@english_for_you_1 Дуже крутий телеграм канал для вивчення англійської мови з смішними мемами, лайфхаками, ідіомами, корисними фразочками та доступно поясненими правилами. Цією мовою кохають, завойовують країни, укладають договори, проводять переговори, знайомляться і просто живуть.

Англійська на прокачку@pimpENgUA Прокачай свою англійську до версії "Солов'їна 2.0"

Польська мова@polskijezyk Головний україномовний канал з вивчення польської мови. Повноцінні уроки граматики та лексики, цікаві факти, сленг та усе, що пов'язане із життям у Польщі

НОВИНИ
України та світу

УКРАЇНА ТА СВІТ@fastnews_ua Щоденні добірки подій, які трапились в Україні та світі. Актуально та з гумором.

АВТО@MotoristUA Найсвіжіші новини, цікаві тести ПДР, лайфхаки та поради для водіїв і автолюбителів..

ТЕХНОЛОГІЇ@tokar_ua Найбільший український канал про технології, винаходи та інтернет.

ТЕХНОЛОГІЇ


Офіційний провідник у світ сучасних технологій. Ти знайдеш цікаві новини, анонси, огляди на техніку та багато іншого...

ІГРИ


Канал присвячений іграм. Гарячі новини, свіжі трейлери, важливі факти, дотепні жарти - все це (і навіть більше) ви знайдете саме тут. Добираємо для вас найцікавішу інформацію щодня!

КІНО


Канал присвячений кіно. Гарячі новини, свіжі трейлери, важливі факти, дотепні жарти - все це (і навіть більше) ви знайдете саме тут. Добираємо для вас найцікавішу інформацію щодня!

ЦІКАВІ КАНАЛИ
ДЛЯ ВАС

360° Градусів Науки


Друзі, спеціально для вас, ми знайшли науковий канал, на якому щодня публікуються цікаві статті, різноманітні гіф-ки та багато іншого.

@naykaua досліджує простори інтернету, щоб знайти для вас тільки якісний і корисний контент!

Україномовні стікери


@ukrainian_stickers Перший канал з укаїномовними стікерами у Telegram. Безліч наборів на будь-який смак! На каналі регулярно виходять нові набори.

Канали Телеграм України - Каталог


@UaList приєднайся, щоб дiзнаватись першим про найцiкавiшi українськi канали в Telegram!

УКРАЇНСЬКИЙ ТУРИЗМ
УКРАЇНА

Дивовижна Україна@Amazing_Ukraine Ми збираємо ідеї подорожей для тих, хто любить відкривати нове не лише за кордоном! Всі грані України які зроблять подорож цікавою та смачною: історичні дані, дивовижні місця, кулінарні рецепти з різних куточків нашої країни.

TourismUA@TourismUA Хочеш дізнатися про цікаві місця в Україні? Тоді тобі сюди, тут найдивовижніші та маловідомі закутки нашої країни.

Туристична Україна@TourismUkraine Все найцікавіше про туризм та відпочинок в Україні. Визначні архітектурні пам’ятки, унікальні природні та історичні місця, про які варто знати.

Глобус України

Автор тревелфотоблогу @UAGlobe вже більше 15 років подорожує Батьківщиною та ділиться з підписниками виключно власними світлинами. Канал "Глобус України" покликаний популяризувати туристичні місця в Україні та український туризм загалом, а вражаючі авторські фото нікого не залишать байдужими. Завдяки @UAGlobe кожен зможе скласти собі маршрут для власної подорожі навіть тими місцями, які досі були майже незвідані. Глобус України - відоме, маловідоме та незвідане.

Подорожуючи Україною

@ukrainiantraveler Пишу про місця, які особисто відвідав, подрожуючи Україною. Стисло і структуровано.