Відновлення автошляхів: В Запорізькій області продовжується ремонт автомобільної дороги Н-30 Василівка – Бердянськ

2134
  • По завершенню в області курортного сезону дорожники продовжили в посиленому режимі роботи з поточного середнього ремонту автомобільної дороги Н-30 Василівка – Бердянськ на ділянці км 55+082 – км 89+526.

    Контроль за ходом виконання робіт здійснюють фахівці відділу якості, технічного контролю та нових технологій, а також лабораторія Служби автомобільних доріг у Запорізькій області. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Запорізької ОДА.

    Нагадаємо, підрядним підприємством було розпочато ремонтні роботи четвертого червеня поточного року від стели Чернігівського району в напрямку м. Бердянськ. За станом на 27.09.2018 р. підрядником проведено роботи з відновлення дорожнього полотна на цій ділянці загальною довжиною 17,3 км. Було  виконано роботи з регенерації шарів основи дорожнього одягу та  влаштування вирівнюючого та верхнього шарів асфальтобетонного покриття.

    На сьогодні  тривають роботи з благоустрою відновленої ділянки автомобільної дороги. Проводяться роботи з влаштування з’їздів та укріплення узбіччя. У найближчі дні заплановано проведення робіт з влаштування зупиночних та посадкових майданчиків, нанесення дорожньої розмітки та встановлення нових дорожніх знаків.

    Служба автомобільних доріг у Запорізькій області просить учасників дорожнього руху з розумінням поставитися до тимчасових незручностей і бути уважними та неухильно виконувати вимоги дорожніх знаків щодо обмеження руху на ділянках проведення ремонтних робіт.