Нова армія: Військові полігони в Україні будуть розширювати для випробовування нової ракетної зброї

8873

Президент України Петро Порошенко пропонує розширити межі українських випробувальних полігонів для того, щоб була можливість проведення випробувань нових видів озброєнь.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Військовий навігатор України.

“Нам необхідно внести деякі технічні зміни, які розширюють межі полігонів і дають можливість продовжувати успішні випробування”, – сказав П.Порошенко на засіданні Ради національної безпеки і оборони України в середу в Києві.

Він пояснив, що в Україні після окупації Криму площі полігонів недостатні для випробувань нових видів ракетних озброєнь, які мають довшу траєкторію польоту.

  • Розповідаючи про випробовуванння ракет, П.Порошенко зазначив, що значно зросла дальність і точність такого озброєння, підтвердженням чому стали останні випробування.

    Нагадаємо, 25 квітня за підсумками завершальних випробувань українського ракетного комплексу “Вільха” було прийнято рішення розпочати його серійне виробництво вже поточного року.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.