Нова Армія: В Україні стартували стратегічні навчання “Козацька воля – 2018”

4662
Фото: Прямий

В Україні за участі структурних підрозділів Міністерства оборони України, Генерального штабу Збройних Сил України, органів військового управління та управління інших військових формувань і правоохоронних органів. розпочалось стратегічне командно-штабне навчання “Козацька воля – 2018”

Про це повідомляє прес-служба Генерального штабу України на офіційній сторінці у Facebook, передає Український мілітарний портал.

З 25 по 29 вересня 2018 року у Збройних Силах України під керівництвом начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України триватиме стратегічне командно-штабне навчання з органами військового управління Збройних Сил України та іншими складовими сил оборони України “Козацька воля – 2018”, – йдеться у повідомлені

Головною метою навчань є нарощування спроможностей органів військового управління в ході ведення оборонних стабілізаційних дій військами, планування та ведення контрнаступальної операції.

  • Навчання дозволять дослідити спроможності органів військового управління Збройних Сил України, оцінити рівень забезпечення військ у ході оборонних, стабілізаційних операцій, відпрацьовувати питання організації та функціонування територіальної оборони держави.

    Також під час проведення комплексу заходів стратегічного командно-штабного навчання “Козацька воля – 2018” планується уточнення стратегічного плану застосування Збройних Сил України та інших складових сил оборони в умовах посилення глобальної воєнно-політичної нестабільності.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.