Нова армія: Україна отримує самохідні гаубиці 2С1 “Гвоздика” з Польщі

26649

Очікується, що українські військові отримають невизначену кількість самохідних гаубиць 122мм 2С1 “Гвоздика” з Польщі.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Defence Blog.

Як повідомляє прес-служба Чехословацької групи, українська армія отримає самохідні гаубиці 2С1 “Гвоздика” польського виробництва, які перебувають на службі в чеській армії.

  • Чеська компанія працює з польською компанією Wtorplast, за контрактом з Україною на постачання бойових машин піхоти БМП-1АК та самохідних гаубиць 2С1 “Гвоздика” в рамках військово-технічного співробітництва (ВТС) між Україною та Польщею.

    “Самохідні гаубиці та бойові машини піхоти експортуються до України через Польщу за погодженням з усіма відомствами Чеської Республіки”, – заявив прес-секретар Чехословацької групи Андрій Циртек.

    2С1 “Гвоздика” оснащена 122мм нарізною гарматою Д-32. Це модифікований варіант буксируваної гаубиці Д-30. САУ оснащена системою швидкої перезарядки та завантаження боеприпасу. Максимальна швидкість стрільби – 4-5 пострілів на хвилину. Гвоздика сумісна з усіма боєприпасами калібру 122 мм, розробленими для гаубиці Д-30.

    Чехословацька група – холдинг з декількох десятків підприємств, які займаються продажем та поставками військової техніки.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.