Зроблено в Україні: Як в Енергодарі сонячні панелі виготовляють

9640
 • Компанія Енхол відкрила завод із виробництва фотоелектричних модулів для сонячних електростанцій в місті Енергодар Запорізької області.

  Про це повідомила прес-служба Держенергоефективності.

  Зараз загальна потужність технологічної лінії становить 15 МВт на рік.

  Власником приватного підприємства Енхол є Валерій Євсеєнко. Підприємство займається технічним обслуговуванням холодильного обладнання та систем кондиціонування повітря, зокрема в інтересах АЕС.

  В Енергодарі відкрили новий завод з виробництва сонячних панелей

  В Енергодарі відкрили новий завод з виробництва сонячних панелейКомпанія Енхол відкрила завод із виробництва фотоелектричних модулів для сонячних електростанцій в місті Енергодар Запорізької області.Про це повідомила прес-служба Держенергоефективності.Зараз загальна потужність технологічної лінії становить 15 МВт на рік.Власником приватного підприємства Енхол є Валерій Євсеєнко. Підприємство займається технічним обслуговуванням холодильного обладнання та систем кондиціонування повітря, зокрема в інтересах АЕС.У Держенергоефективності також зазначають, що розвиток сонячної енергетики в Україні набирає обертів. Тільки за 3 місяці 2018 го встановлено 100 МВт, що становить майже половину потужностей сонячних електростанцій, введених за весь 2017 рік.Стрімко зростає і попит на сонячні панелі і серед приватних домогосподарств. Якщо на початку 2015 тільки 40 сімей встановили приватні сонячні станції, то станом на кінець першого кварталу 2018 року – вже 3553 родини перейшли на сонячну електроенергію.Нагадаємо, що в 2018/19 роках у Вінниці збудують завод із виробництва сонячних панелей потужності виробництва 400 МВт на рік. Будівництвом займатиметься компанія Несс Естейт.Підписуйтесь на Ukraine Now

  Опубліковано Ukraine Now Субота, 19 травня 2018 р.