Зроблено в Україні: Як Український виробник “Стімекс” виготовляє євро вікна

4373

Виробництво металопластикових вікон компанії “Стімекс” – це сучасні автоматизовані лінії з повним замкнутим циклом дозволяють випускати до 250 конструкцій в зміну з конфігурацією будь-якої складності.

Компанія “Стімекс” займається виробництвом металопластикових конструкцій більше 20 років і входить в число найбільших компаній, що працюють на ринку України.

Нагадаємо що: У Київській області відкрили виробництво шпунтів по зміцненню берегових ліній.

  • “Стімекс” чітко орієнтований на досягнення високої якості продукції, що випускається, І тому при виборі комплектуючих для виробництва вікон ми зупинилися на провідних німецьких виробниках віконного профілю – “KÖMMERLING”, ” KBE ” і фурнітури – “SIEGENIA”.

    Профіль в повній мірі відповідає високим технічним вимогам що до захисту навколишнього середовища та має сертіфікати Greenline – технологія екологічно чистих пластикових вікон без свинцю. Слагоджена робота всіх підрозділів нашої Компанії і замкнутий цикл виробництва дозволяють створити вигідні умови для наших клієнтів та партнерів.


    Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.