Зроблено в Україні: як у Кропивницькому виробляють енергозберігаючі обігрівачі

21434
 • Яка у вас виникає асоціація при словах енергозберігаюче опалення? У нас, після
  знайомства з українським виробником, – обігрівачі UDEN-S.

  Повідомляє Національний промисловий портал.

  У 2018 році компанія другий рік поспіль отримала перемогу у всеукраїнському конкурсі брендів «Фаворити успіху» у категорії «Обігрівач». Найголовніше журі конкурсу – це
  споживачі, котрі голосують за улюблені обігрівачі протягом усього року.

  Компанія UDEN-S розпочала свій шлях у 2006 році у Кропивницькому як невелика, але дуже амбітна торгово-монтажна організація. Встановлюючи різні системи опалення українських та зарубіжних брендів по всій території України, засновники ще тоді відчули, що майбутнє саме за електричним опаленням. А на сьогоднішній день державна програма з енергозбереження сприяє популяризації та запровадженню економних систем опалення, та й взагалі бережного відношення до природних ресурсів і власного гаманця.

  Компанія має високий потенціал відновлювальних джерел енергії (ВДЕ), споживання яких бурхливо розвивається на фоні тенденцій світового прогресу. У 2016 році більш ніж у 30 країнах світу ціна електроенергії, отриманої від вітрових та сонячних станцій, зрівнялася з ціною викопного палива. 25% світової електроенергії надходить з ВДЕ, і з кожним роком цей покажчик зростає. Тільки вдумайтесь: кожну годину на Землю проливається в 5000 разів більше енергії, ніж ми можемо використати за рік. Тому абсолютно логічним є розвиток виробництва зеленої електроенергії та перехід на енергозберігаюче, ефективне, екологічне та безпечне електроопалення. Україна також у числі цих країн та тримає курс на зменшення споживання газу.

  «Електричне опалення вже давно популярне серед українців, існує величезний вибір
  різних видів обігрівачів та систем, тому важливо зробити вірний вибір. Ми його зробили і ось вже 11 років кожен день впевнюємося у вірності рішення», діляться враженнями у
  компанії.

  З 2009 року компанія ООО «УДЕН-Україна» під власним теплим знаком якості UDEN-S
  випускає три широкі лінійки панельних обігрівачів різної потужності:

  Класичні білі – тонкі
  Дизайнерські панелі з художнім ручним розписом або з фотодруком
  Три колекції дизайнерських керамогранітних обігрівачів

  Обігрівачі UDEN-S не схожі на традицій опалювальні прилади: тоненькі та елегантні, від 1,4 см у товщину; бувають одного кольору і можуть виглядати як справжні картини.
  Завдяки променистій складовій вони здатні обігріти приміщення з використанням удвічі меншої потужності (від 0,5 кВт на 10 м 2 ), ніж, наприклад, конвектори або електрокотли, та працюють усього 5-7 годин на добу. Поверхня обігрівачів наргівається до 80±5 °C, а довжина хвилі випромінювання, що перетворюється в тепло, фізіологічна довжині хвилі людського тіла. Тому приміщення обігрівається м’яко, наповнюється комфортним теплом, як від печі.

  В середині обігрівачів – унікальний теплонакопичувач, що виготовляється з екологічно
  чистої сировини. Його неповторна особливість – віддавати тепло ще протягом більш ніж
  1,5 години після вимкнення. Тобто, увесь цей час обігрівачі продовжують обігрівати
  приміщення без споживання електроенергії.

  Усі обігрівачі UDEN-S сертифіковані в Україні та Європейському союзі, відповідають
  вимогам безпеки, дозволені МОЗ України для встановлення у дитячих дошкільних і
  медичних закладах, житлових приміщеннях, офісах і т.д.

  Виробництво знаходиться у Кропивницькому. В регіонах України обігрівачі UDEN-S
  пропонують більше ніж 500 дилерів. З 2012 року компанія почала розширювати дилерську мережу та вихід на закордонні ринки. На сьогоднішній день продукція представлена в Білорусі, Болгарії, Молдові, Чехії, Польщі, Лівані, Італії, Великобританії, Німеччині та інших країнах.

  7 КОМЕНТАРІ

  1. а де примітка “на правах реклами”? чи просто так, задарма, брешете?

  2. Олександре, доброго дня. Приємно, що Ви зацікавилися інформацією про нашу компанію. Уточніть, будь ласка, в чому саме у Вас виникло питання?

  3. Сергей, спасибо за интерес к нашей компании и продукции. В Одессе можете проконсультироваться и приобрести наши обогреватели у нашего дилера: магазин «Новый Свет», ул. Маловского, 3, тел.: +38 095 796-77-72, 067 518-38-02. тепла и красоты Вам :).

  4. Уникальній теплонакопитель…Смешно, как новый закон физики.Или новый закон сохранения энергии. Теплоаккумулятор если быть точным и то при установке многотарифного счетчиека. Ничего они не нагреют при этих тарифах…Плюс не рещена конструктивно конективная составляющая…я инжинер теплотехник.

  5. Игорь, благодарим за внимание к нашей компании. Уточните, пожалуйста, Ваш вопрос.

  6. Good stuff. Hopefully Ukraine completely switches to personal heating in order to get rid of corruption and energy inefficiency that comes with government administered heating.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.