Будівництво нових літаків, їх модернізація та повне імпортозаміщення деталей російського виробництва – ключові напрямки реформування Державного підприємства «Антонов».

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на UATV Channel.

Державне підприємство «Антонов» — український авіабудівний концерн, що об’єднує конструкторське бюро, комплекс лабораторій, експериментальний завод та випробувальний комплекс, для розробки та сертифікації літаків. З 4 квітня 2015 р. входить до складу державного концерну «Укроборонпром».

 • Авторству колективу підприємства належить більше ста типів і модифікацій пасажирських, транспортних і спеціалізованих літаків, розтиражованих у кількості більше 22 000 екземплярів. Особливу гордість авіаконструкторів становлять вантажні гіганти “Руслан” і “Мрія”, що є візитною карткою фірми. На їхньому рахунку 270 світових рекордів. Усього ж літаки “Антонов” установили більше 500 рекордів.

   


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  1 коментар

  1. Президент госпредприятия “Антонов” (входит в “Укроборонпром”) Александр Кривоконь рассказал порталу ЛІГА.net, что сейчас перед компанией стоят несколько основных задач, среди которых — налаживание серийного производства самолетов, например Ан-148/Ан-158. Сложности в этом направлении обусловлены высокой зависимостью от российских поставщиков и отсутствием заказчиков (доля поставщиков комплектующих из РФ составляла 50–60%, тогда как полностью по импортозамещению отработан только один самолет — демонстратор Ан-132D).

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.