Зроблено в Україні: Як підприємство з Вінниці виготовляє та експортує олію на всі континенти світу

8663
 • Найбільше в Європі підприємство з виготовлення олії ПАТ «Вінницький олійножировий комбінат», який входить до промислової групи Vioil. Підприємство експортує продукцію в 69 країн світу.

  Цікаво, що «масложир комбінат», як називають його вінничани, в 90-х роках могла спіткати доля інших промислових гігантів міста. В 90-х роках його мало не порізали на метал, але завдяки успішним менеджерам підприємство наростило свої потужності і на сьогодні переробляє 50 вагонів сировини в добу.

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на vinnitsa.info

  «На сьогодні ми експортуємо продукцію в 69 країн світу. На добу виробляємо майже 1500 тон масла. Зараз працюємо на олії соняшниковій. За добу вихід олії складає близько 1300 – 1400 тон. Завод може працювати на соняшнику, ріпаку, на сої, а також плануємо переробляти льон», – розповів голова правління ПАТ «Вінницький олійножировий комбінат» Дмитро Чаленко.

  «Україна в світі номер один по виробництву олії. В промислову групу Vioil входять два комбінати, але вінницький самий потужний комбінат і зараз, після останньої реконструкції, цей завод займає перше місце в Європі за потужністю. Щодо потреб, так як Україна номер один по виробництву олії, то ми поставляємо продукцію на весь світ. І в Африку і на екзотичні острови, і маємо поставляти в Антарктиду. В нас немає проблем з реалізацією, продукція дуже якісна, відповідає всім міжнародним стандартам. Тому можна сказати, що за нашою продукцією стоїть черга», – говорить фінансовий директор промислової групи Vioil Алла Власюк.

  «Ми поставляємо свою продукцію на всі континенти світу», – додав Дмитро Чаленко.

  Довідка:

  На ПАТ «Вінницький олійножировий комбінат» знаходиться в м. Вінниця на вул. Немирівське шосе. На підприємстві працює 877 чоловік. Обсяг реалізованої продукції  за січень – жовтень 2016р. – 2,552 млрд. грн.

  Асортимент продукції складає понад 60 найменувань. Основні види продукції:

  олії рослинні  нерафіновані, рафіновані дезодоровані наливні та фасовані; кондитерські та кулінарні жири, саломаси різних марок; м’які маргарини в асортименті різної калорійності; шроти тостовані;лушпиння гранульоване; кисень технічний.

  Територія підприємства

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.