«НИБУЛОН» готовится к открытию сборно-секционного цеха

2860
 • Судостроительно-судоремонтный завод «НИБУЛОН» готовится к открытию новых мощностей, а именно: сборно-секционного цеха, построенного в рамках масштабной реконструкции предприятия, которая проходит при поддержке Европейского инвестиционного банка.

  Об этом сообщает Национальный промышленный порталСо ссылкой на пресс-службу предприятия.

  На сьогодні в цеху вже добігають кінця роботи з монтажу системи опалення, вентиляції та електроживлення. Спеціалісти завершують також заливку наливних полів та виготовлення металевих конструкцій.

  Крани в першому та третьому прольотах цеху вже змонтовані, на черзі монтаж кранів у другому прольоті. Зокрема в збірно-секційному цеху буде встановлено чотири мостових радіокерованих крани вантажопідйомністю по XNUMX т кожний та сучасне зварювальне обладнання. У результаті потужності тільки нового цеху дозволятимуть виготовляти близько XNUMX т металоконструкцій на рік.

  Тим часом продовжується будівництво рейкового шляху від цеху до сліпа. Навколо території цеху вже розпочалися роботи з благоустрою: активно бетонуються дороги та укладаються бетонні плити.

  Введення в експлуатацію збірно-секційного цеху заплановане на початок жовтня. Тож невдовзі погодні умови не впливатимуть на роботу нібулонівських суднобудівників, адже секції нових суден вони вже збиратимуть не під відкритим небом, а в новому комфортному цеху.

  НАПИСАТЬ ОТВЕТ

  Пожалуйста, введите ваш комментарий!
  Пожалуйста, введите ваше имя здесь