Республика Корея заинтересовалась развитием альтернативной энергетики на Львовщине

1862
 • 17 листопада, Львівщину відвідав радник-посланник Посольства Республіки Корея в Україні Пак Хин Квон.

  В рамках визита Пак Хин Квон встретился с директором департамента экономической политики Львовской облгосадминистрации Романом Филипивим и директором департамента топливно-энергетического комплекса и энергосбережения Михаилом Мельником. передает Национальный Промышленный ПорталСо ссылкой на пресс-службу Львовской ОГА.

  Роман Филипів подякував за підвищений інтерес Республіки Кореї до Львівщини та ознайомив гостя із динамікою економічного зростання області. Зокрема, детально зупинився на розвитку агропромислового комплексу, відкритті нових підприємств та можливостях співпраці у туристичній галузі.

  «Ми зацікавленні у співпраці із Республікою Кореєю у створенні індустріальних парків, розвитку торгово-економічних відносин та залученні корейських інвестицій в інфраструктурні проекти. Окрім того, об’єднання зусиль у створенні інноваційного центру дало би позитивні результати для обох сторін», – наголосив директор департаменту економічної політики Львівської облдержадміністрації Роман Филипів.

  Корейская сторона, в свою очередь, обнаружила интерес в сотрудничестве с Львовской в ​​области альтернативной энергетики.

  «Ми стежимо за тим, як Львівщина взяла курс на розвиток вітрової та сонячної енергетики. Це відіграє важливу роль у розвитку економіки. Республіка Корея має високі технології у сфері альтернативної енергетики, тож нам варто поглибити співпрацю у цьому напрямі», – зауважив радник-посланник Посольства Республіки Корея в Україні Пак Хин Квон.

  Окрім того, директор департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Михайло Мельник ознайомив гостя із іншими варіантами співпраці, зокрема у сфері гідроенергетики, виробництві енергетичного обладнання та акумуляції електроенергетики за допомогою сучасних технологій.

  Під час зустрічі сторони також не оминули увагою можливості розвитку медичного кластеру та співпраці у туристичній сфері.

  НАПИСАТЬ ОТВЕТ

  Пожалуйста, введите ваш комментарий!
  Пожалуйста, введите ваше имя здесь

  Этот сайт использует Akismet для уменьшения спама. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.