У ВМС сказали коли Україна матиме власні підводні човни

18611
Підводний човен - Фото: cont.ws
  • Стратегія розвитку Військово-морських сил Збройних сил України передбачає мати в складі національних ВМС надмалі підводні човни до 2035 року.

    как информирует Защитный экспресс, про це у відповідь на запит ННГУ повідомили у прес-центрі Командування Військово-морських сил Збройних сил України.

    XCHARXСтратегія розвитку Військово-морських сил Збройних сил України до 2035 року передбачає мати в складі національних ВМС надмалі підводні човниXCHARX, XCHARX зазначили у ВМС, відповідаючи на запитання про те, чи розглядає Україна можливість придбання підводних човнів у закордонних партнерів.

    “Крім того, для BМС ЗС України планується закупівля різних видів озброєння та військової техніки, у тому числі іноземних зразків”, – додали у відомстві.

    XCHARXНаші партнери XCHARX країни-члени та країни-партнери НАТО XCHARX на постійній основі допомагають ВМС ЗС України. Відповідні плани існують та виконуються. Яскравим прикладом підтримки служить передача Україні на безоплатній основі двох патрульних катерів типу XCHARXIslandXCHARX, включення яких до бойового складу ВМС ЗС України заплановано до кінця 2019 рокуXCHARX, XCHARX додали у ВМС.