Фото: Плавучий кран Нібулону перевантажив вже XNUMX млн тонн збіжжя

5989
Фото: nibulin.com
  • Унікальний самохідний плавучий кран «Святий Миколай» протягом XNUMX-ти років працює на зовнішньому рейді Миколаївського морського торговельного порту та перевантажив вже понад XNUMX млн тонн сільгосппродукції.

    Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу компании.

    Самохідний кран«Святий Миколай» було збудовано у липні XNUMX року та є дуже важливим елементом у логістичному ланцюгу компанії. Завдяки крану, а також несамохідним плавучим кранам «Нібулонівець» і «Нібулонівець-XNUMX», збудованих на власному заводі, частка найманих кранів зменшилася з XNUMX до XNUMX %, що, заощадило компанії мільйони гривень. Крім того самохідний кран «Святий Миколай» надає комерційні послуги з навантажувально-розвантажувальних робіт іншим організаціям. Судно є найбільш продуктивним перевантажувальним плавучим краном в Україні, який може замінити до XNUMX типових суден.

    Поки що, це єдиний самохідний кран у флоті компанії, але вже влітку XNUMX року на допомогу “Святому Миколаю” стане друге потужне самохідне перевантажувальне судно довжиною XNUMX м з двома кранами та сховищем для зберігання на XNUMX тис. тонн збіжжя, будівництво якого активно триває на суднобудівному заводі компанії у Миколаєві.