ArcelorMittal Кривий Ріг завершив плановий ремонт доменної печі № 7

1154
 • Металургійний комбінат XCHARXАрселорМіттал Кривий РігXCHARX завершив плановий відновлювальний ремонт третього розряду доменної печі №7.

  Об этом сообщает пресс-служба предприятия, передает МинПром.

  Як повідомляється, після завершення ремонту виробництво чавуну на меткомбінаті зросла до 16 тис. тонн на добу, а до середини жовтня збільшиться до 17 тис. тонн.

  Інвестиції підприємства в оновлення доменного агрегату склали майже 240 млн грн. Ремонт стартував наприкінці травня і тривав 110 діб. Його виконував департамент по утриманню і ремонтам ПАТ XCHARXАрселорМіттал Кривий РігXCHARX із залученням 10 підрядних організацій.

  За цей час на домні проведена заміна завантажувального пристрою, ділянок кожуха печі загальною вагою 46 тонн. Для продовження терміну служби вогнетривкої кладки, зниження впливу високої температури на кожух було замінено 337 холодильних плит шахти доменної печі XCHARX це практично всі холодильники системи охолодження шахти печі. Футеровка шахти печі відновлена ​​шляхом шоткретування. За допомогою цього методу нанесено 564 тонни вогнетривкого бетону. Між холодильними плитами і кожухом печі залито 40 тонн бетону. Також відремонтовано металоконструкції устаткування шихтоподачи.

  Прес-служба повідомляє, що окрема увага була приділена ремонту пошкоджених ділянок футеровки металлопріемніка доменної печі №7. Він є одним з основних робочих просторів печі, де йде активний рух продуктів плавки, присутні високі температури, відбуваються хімічні реакції. Все це впливає на підвищений знос футеровки. У процесі ремонту футерування в зонах найбільшого зносу була частково відновлена ​​із застосуванням новітніх технологій і матеріалів. Цю роботу виконала компанія Magneco Metrel uk ltd XCHARX українська XCHARXдочкаXCHARX американського холдингу.