Українські екіпажі партульних катерів “Island” завершили черговий етап підготовки перед відправкою до США

3060
Катери Island
Фото: Український мілітарний портал
 • У Військово-морських силах Збройних Сил України завершується один з етапів підготовки екіпажів патрульних катерів типу «Айленд» (Island) за стандартами НАТО.

  передает Национальный Промышленный ПорталСо ссылкой на Защитный экспресс.

  Повідомляється, що військові моряки пройшли мовну підготовку, відпрацювали елементи щодо задачі організації роботи корабля та приготування його до ходових випробувань.

  Колективна підготовка здійснювалась за допомогою комп’ютерних симуляторів. Під час навчання враховувались особливості побудови та експлуатації патрульних катерів цього класу.

  Метою комплексів заходів є навченість особового складу до приймання та експлуатації нових бойових одиниць національного флоту.

  Варто нагадати, що 27 вересня цього року Берегова охорона США в присутності Президента України здійснила передачу Україні двох патрульних катерів типу Island на військово-морській базі у Балтиморі.

  Наступним етапом підготовки українських моряків буде підготовка у США, де вони будуть навчатись в американських інструкторів експлуатації та обслуговування патрульних катерів типу Island.

  Загалом підготовка у США має тривати 10 тижнів, після чого катери буде підготовлено до транспортування в Україну, перевезено до Одеси де вони увійдуть до складу ВМС ЗС України