Нова Армія: Секретар РНБО України анонсував військові навчання на Азові

2540

Секретар Ради нацбезпеки і оборони Олександр Турчинов під час спільної прес-конференції з секретарем бюро національної безпеки Польщі Павелом Солохом анонсував проведення широкомасштабних військових навчань в Азовському морі.

передает Национальный Промышленный ПорталСо ссылкой на Украинский милитаристский портал.

Про це він розказав відповідаючи на запитання щодо планів РФ провести військові навчання в Азовському морі.

“Українські військові також планують провести серйозні навчання в Азовському морі”, – сказав Турчинов

  • У відповідь на агресію Росії, зазначив секретар РНБО, в Азовському морі відбувається нарощення сил, а також посилення берегової охорону.

    “Ми готові відповідати на будь-які провокації з боку російської сторони”, – наголосив він.

    Наприкінці вересня на узбережжі Азовського моря було проведено декілька комплексних навчань по відбиттю та стримуванню агресії з моря. Тоді залучались танкові та артилерійські підрозділи Збройних Сил України, а також підрозділи Державної прикордонної служби України.

    Раніше сюди автотранспортом були доставлені два малих броньованих артилерійських катери ВМС ЗС України, що були спущені на воду та брали участь у супроводі кораблів «Донбас» та «Корець» під час руху по Азовському морі.


    Подписывайтесь на канал Национальный Промышленный Портал в Telegram, Также читайте нас в Facebook и Twitter, Чтобы первыми узнавать о Украинский промышленность.