У Дніпрі завершується будівництво хірургічного корпусу

3314
Хірургічний центр у Дніпрі. Фото з відкритих джерел
 • Будівництво хірургічного корпусу Центру матері та дитини ім. Руднєва у Дніпрі вийшло на фінішну пряму. Відкриття заплановано на кінець 2018 року.

  “Розвиток країни – пріоритет Президента України Петра Порошенка. Ми докорінно змінили підхід до відновлення інфраструктури області. Будуємо нові дитячі садки. Старі дороги не латаємо – замінюємо все дорожнє покриття. Якщо реконструюємо лікарні, то відновлюємо їх вже практично “з нуля”. Один з таких прикладів – хірургічний корпус Центру матері та дитини ім. Руднєва в Дніпрі. За два роки перетворили руїни в сучасну лікарню. Роботи вже на фініші. Відкриття – цього року”, – заявив голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації Валентин Резніченко.

  Якщо раніше у лікарні працювала одна операційна, то нині їх буде – шість, таким чином зросте і кількість оперативних втручань – у 3,5 раза до 7 тисяч на рік.

  XCHARXТиждень тому американські хірурги вперше дали наркоз новонародженому з вагою 400 грамів, використовували саме таке обладнання, яке ми отрималиXCHARX, XCHARX зазначив головний лікар закладу Ігор Македонський.
  У лікарні буде все – сучасна система подачі повітря, автоматичні двері, антибактеріальне покриття стін, новітні ангіограф та наркозно-дихальна апаратура. А ще – комп’ютерний, рентген-кабінет, басейн, одномісні та двомісні палати.

  У лікарні буде встановлено сучасну систему подачі повітря, автоматичні двері, антибактеріальне покриття стін, новітні ангіограф та наркозно-дихальна апаратура, а також комп’ютерний, рентген-кабінет, басейн, одномісні та двомісні палати.

  Працівник транспорту. Редактор Національного промислового порталу.