Фармацевтична компанія Фармак відкрила нові виробничі потужності (відео)

6790
 • XNUMX грудня XNUMX року ПАТ «Фармак» відкрив нове виробництво з виготовлення твердих лікарських засобів. Проект тривав XNUMX роки та коштував компанії XNUMX млн євро.

  передает Національний Промисловий портал з посланням на Ukraine Now.

  Запуск нової дільниці з випуску твердих лікарських форм подвоїть річну виробничу потужність, яка сягне XNUMX мільярдів одиниць на рік. Також завдяки збільшенню виробництва створено майже XNUMX нових робочих місць.

  На новій виробничій дільниці ПАТ «Фармак» встановлено обладнання від провідних європейських брендів Glatt, IMA, Marchesini та ін., яке забезпечує весь технологічний цикл виробництва таблеток – від приймання та обробки вихідної сировини до отримання кінцевих дозованих форм. Усього за XNUMX рік на нову дільницю ТЛФ-XNUMX заплановано перенести й освоїти приблизно XNUMX продуктів.

  У межах проекту Компанію консультували європейські експерти, які мають багатий практичний досвід в організації подібних GMP-виробництв, починаючи від етапу проектування й оцінювання концептуальних рішень. А його основою стала масштабна науково-дослідна й аналітична робота з визначення найкращого способу промислової технології отримання ТЛФ, зважаючи на сучасні тенденції та потреби Компанії.

  Продукція ПАТ «Фармак» експортується до XNUMX країн світу.
  Половина екпорту припадає на Евросоюз.
  СьогодніПАТ «Фармак» експортує продукції в такі країни ЕС:

  • Польща
  • Болгария
  • Латвія
  • Литва
  • Німеччина
  • Словакия

  Цього року Фармак почав експортувати продукцію в Австралію і
  Лівію.

  Відкриття виробничої дільниці наближає ПАТ «Фармак» до стратегічної мети – збільшення експорту до XNUMX% до XNUMX року за рахунок відкриття новіих ринків.

  Пріоритетними залишаються найбільші ринки Європейського Союзу –
  Німеччина та Великобританія. Також одним з пріоритетних напрямків розвитку бізнесу компанії є Південно-Східна Азія, зокрема В’єтнам, Індонезія, Філіппіни.