В Києві проведуть реконструкцію першої черги Бортницької станції аерації за 525 млн грн

2609
 • ПрАТ XCHARXШведсько-Українська група XCHARXSU GroupXCHARX на позачергових зборах акціонерів прийняли рішення про попередню угоду з ПАТ XCHARXКиївметробудXCHARX щодо реконструкції споруд першої черги Бортницької станції аерації на вул. Колекторній, 1а в Дарницькому районі Києва.

  Як говориться в повідомленні компанії в системі розкриття інформації НКЦБФР, вартість реконструкції складе 525 млн грн, передає Интерфакс-Украина.

  Раніше підприємство XCHARXКиївметробудXCHARX стало переможцем тендерного аукціону XCHARXАК XCHARXКиївводоканалXCHARX на реконструкцію Бортницької станції аерації з запропонованою ціною в 525,1 млн грн, зазначено на сайті ProZorro.

  Згідно з документацією, наданою підприємством для участі в аукціоні, субпідрядником виступає компанія SU GROUP.

  ПрАТ XCHARXSU GROUPXCHARX засноване в 1994 році, а в 1996 році реорганізовано в акціонерне товариство. Компанія займається роботами з водозабезпечення, водопідготовки, водоочистки та водовідведення, проектує, розробляє і впроваджує системи водопостачання пожежогасіння, а також програми по оптимізації енергоспоживання і енергозбереження на комунальних підприємствах.

  Акціонерами підприємства є Віталій Жигун (52%), Анатолій Федоренко (32%) і Наталія Анісімова (14%). Чистий прибуток в 2017 році склала 5,47 млн ​​грн, що на 30% менше, ніж в 2016 році.

  Статутний капітал складає 2,6 млн грн.