Новий Освітній Простір позитивно вплинув на успішність українських учнів

2880
 • На Львівщині у звичайній сільській школі завдяки впровадженню Нового Освітнього Простору значно зросла успішність учнів.

  передает Национальный Промышленный Портал со ссылкой на Build Port.

  Про це написав заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

  “Раніше в селі Наварія на Львівщині на цьому місці роками стояв довгобуд. А діти були змушені навчатися у непридатних пристосованих приміщеннях. Тепер тут сучасна школа на 330 учнів з необхідними комфортними умовами для навчання, теплим фасадом та сучасним дизайном за принципами Новий Освітній Простір. Діти щасливі тут навчатися, вони стали перемагати на олімпіадах та різних змаганнях. Адже в такій школі дуже легко гарно вчитися, сюди хочеться бігти на уроки”, – написав Парцхаладзе на своїй сторінці у Facebook.

  У наварійській школі був зроблений утеплений і яскравий фасад будівлі, кольоровий дизайн коридорів і зон відпочинку, у класах – мотивуючий простір і сучасне обладнання.

  Також тут впроваджені всі необхідні умови для інклюзивного навчання дітей з особливими потребами, щоб вони також могли отримувати якісну освіту на рівні зі всіма учнями.

  Наразі вже понад 300 шкіл та дитячих садків в Україні впроваджують принципи Нового Освітнього Простору (#НОП). Це енергоефективність, сучасне обладнання, мотивуючий простір та безбар‘єрність.

  “НОП був започаткований у 2016 році у звичайній сільській школі у Путрівці Київської області. Дотепер зміни, які розпочались тоді у закладі, не завершуються. Плануємо, що у найближчі роки НОП буде реалізований у всіх опорних школах України, а до 2030 року – усі школи та дитячі садки матимуть такий Новий Освітній Простір”, – додав Парцхаладзе.