В первом полугодии 2018 года количество порожуючих железной дороге в ЕС увеличилась на 100 тыс. Человек

1190
Фото slovoidilo.ua
 • За шість місяців цього року Укрзалізниця перевезла майже 187 тис. пасажирів до країн Європейського союзу та 111 тис. осіб у зворотному напрямку, що більш ніж у два рази перевищує відповідні показники минулого року.

  Об этом сообщает Медиацентр Магистраль

  Для сравнения за первое полугодие 2017 года в страны ЕС было приобретено почти 81 тыс. Билетов, в обратном направлении - 47 тыс.

  «Те, що ми перевезли пасажирів на 100 тис. більше, ніж за цей же період у минулому році, — яскравий приклад успішної та ефективної роботи ПАТ «Укрзалізниця» в організації таких перевезень. Ми реалізували лояльну та виважену тарифну політику. І як приклад: поїзди до Варшави та Перемишля завантажені практично на 90 %», — повідомив в. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

  Аналіз населеності поїздів показує, що найпопулярнішим залишається потяг Інтерсіті+ за напрямком Київ—Перемишль. До Польщі поїзд № 715 курсує завантаженим на 92 %, а поїзд № 705 — на 57 %. Загалом за шість місяців цього року Укрзалізниця перевезла майже 132 тис. пасажирів до Перемишля проти 58 тис. пасажирів — показника шести місяців минулого року.

  Также большим спросом пользуется поезд № 67 Киев-Варшава, которым воспользовалось почти 13 тыс. Пассажиров, а поезд в среднем заполнен на 82%.

  Напомним, что до конца этого лета буде запущено поїзд Мукачево—Будапешт.