Розбудова інфраструктури: Проектом бюджету на 2019 рік передбачено понад 200 мільйонів на будівництво Північного обXCHARXїзду міста Рівного

1906
 • У проекті бюджету на 2019 рік передбачено окрему бюджетну програму у розмірі 200 млн грн на будівництво Північного обXCHARXїзду міста Рівного.

  передает Национальный Промышленный ПорталСо ссылкой на Укравтодор.

  Окрім цього, для фінансування проекту залучатимуться інші джерела фінансування.

  Нова магістраль забезпечить проїзд транзитного транспорту з ділянки дороги М-06 Київ – Рівне в напрямку траси Н-22 в об’їзд м. Рівне, а також з траси Н-25 в напрямку траси Н-22.

  Протяжність Північної об’їзної дороги Рівного становитиме 14,2 км. У межах реалізації проекту заплановано нове будівництво ділянки протяжністю 6 км, реконструкція – 4 км та поточний середній ремонт існуючої дороги – 4,2 км.

  Дорога матиме 2 технічну категорію із 2 смугами руху.

  Виведення значного потоку транзитного транспорту за межі міста Рівного за рахунок будівництва Північної об’їзної дороги дозволить розвантажити міські вулиці від транзитного транспорту, зберегти від руйнувань покриття вулиць, а також сприятиме підвищенню безпеки руху, покращенню екологічної ситуації в місті та розвитку міста Рівного як важливого транспортного вузла.

  На разі завершується підготовка проектної документації та проводяться роботи з обласною та міською владою, щоб забезпечити повне фінансування цього проекту та восени 2019 відкрити Північний об’їзд Рівного.