Одеса отримала 47 нових тролейбусів (фото)

12865
 • КП XCHARXОдесміськелектротрансXCHARX отримало всі 47 замовлених раніше тролейбусів БКМ-321.

  передает Национальный Промышленный ПорталСо ссылкой на deloОдеса.

  На сьогоднішній день всі 47 машин, придбаних за кредитні кошти, виділені Європейським банком реконструкції та розвитку, надійшли до Одеси і вийшли на міські маршрути.

  Концерн XCHARXБелкоммунмашXCHARX (Республіка Білорусь) у строк виконав поставку всієї партії сучасних тролейбусів БКМ-321 в рамках контракту з КП XCHARXОдесміськелектротрансXCHARX

  Всі 47 одиниць будуть обладнані системою wi-fi, розетками для підзарядки мобільних телефонів, а також трекерами GPS, за допомогою яких рух конкретної машини можна буде відстежувати на сайті XCHARXТранспорт ОдесиXCHARX. На даний момент проводиться монтаж обладнання.

  Нагадаємо, що машина БКМ-321 XCHARX двовісний низькопідлоговий міський тролейбус, оснащений системою автономного ходу, здатний перевезти 115 пасажирів, в тому числі, 26 сидячих.

  Машина обладнана пневматичною системою, що забезпечує дистанційне знімання штанг з проводів контактної мережі, в подальшому струмоприймачі фіксуються вздовж осі тролейбуса. Крім цього, тролейбус обладнаний двома бобінами, прикріпленими до задньої панелі і барабанами всередині них, на які намотуються канати для звичайного зняття штанг з контактної мережі.

  Нові тролейбуси обладнають кондеціонерами.