XNUMX кільцевих розв’язок: В Укравтодорі озвучили масштабні плани на XNUMX рік

24072
Розбудова інфраструктури: Поступово реалізовується державний інвестиційний проект з розвитку автодороги Н-XNUMX Дніпро - Решетилівка (фото)
  • Виконуючий обов’язки голови Державного агентства автомобільних доріг Славомір Новак повідомив, що у XNUMX році в Україні з’явиться XNUMX кільцевих розв’язок, XNUMX острівців безпеки та тисяча освітлених пішоходних переходів.

    Про це він заявив в ефірі “Прямого” під час звіту Міністерства інфраструктури України, передає Национальный Промышленный Портал.

    “Україна є зараз, на мою думку, єдиною державою – я хотів сказати, що в Євросоюзі, але ще не так – в Європі, яка має незалежне забезпечення фінансування для покращення безпеки дорожнього руху. XNUMX% від надходжень з акцизів до дорожнього фонду ми записуємо на фонд безпеки. І завдяки цим коштам з наступного року починаємо будівництво XNUMX кільцевих розв’язок, XNUMX острівців безпеки. Це на в’їздах в населені пункти для обмеження швидкості. І побудова XNUMX біло-червоних з освітленням сучасних пішохідних переходів”, – сказав Новак.

    Він підкреслив: “Це суттєво буде змінювати безпеку дорожнього руху. Тому що, на жаль, Україна є лідером в цьому “чорному” рейтингу смертей на дорогах. І з цим потрібно жорстко боротися. Будемо будувати також інтелектуальну транспортну систему, щоб автоматично штрафувати за швидкість. Але й, в тому числі, будувати та ремонтувати нові дороги, боротися з перевантаженими фурами і всіма іншими речами, які будемо реалізувати з вами”.