Сумський аграрний університет розробив власний харчовий бренд

3839
СНАУ презентував власний бренд #FeedFOODbySNAU. Фото: СНАУ
 • Сумський національний аграрний університет розпочав виробництво продукції під брендом FeedFOODbySNAU.

  передает Национальный Промышленный Портал со ссылкой на SEEDS.

  «Ідея створення брендованої продукції університету прийшла вже дуже давно, адже у нас в СНАУ є всі ресурси для виготовлення органічної та корисної їжі. Починаючи з полів і садів, на яких вирощуються овочі і фрукти, і закінчуючи фахівцями даної сфери, здатними втілити таку ідею в життя», ― говорить директор інформаційно-профорієнтаційного центру СНАУ Ксенія Блюмська-Данько.

  За її словами, у створенні пробної лінійки продукції в першу чергу була закладена мета відтворення ланцюга «від поля до столу».

  Ідею втілювали власним коштом та власними силами.

  «В пробній партії у нас натуральна локшина з обмеженим терміном зберігання з цільнозернового борошна жовтого, бурякового і традиційного кольорів з додаванням соку природних барвників моркви та столового буряку; яблучні і апельсинові чіпси, соуси до сиру: гірчично-полуничний, гірчично-малиновий, і гірчично-обліпиховий, сухофрукти для компоту, варення з гарбуза, трав’яні чаї та мед», ― розповідає Ксенія Блюмська-Данько.

  Логотипи та назву лінійки розробили робоча група та студенти-маркетологи.

  «З пробної партії було сформовано XNUMX подарункових кошиків, які СНАУ дарує партнерам ВНЗ і своїм кращим викладачам», ― продовжує директор центру.

  У планах університету розширити асортимент та зареєструвати торгову марку. Для продажу продукції планують створити інтернет-магазин.

  Працівник транспорту. Редактор Національного промислового порталу.