В Тернополі побудують Північну об’їзну дорогу

2298
Zdjęcie: facebook.com
 • Перший грант ЄС на розвиток доріг буде спрямовано на будівництво Північної об’їзної м. Тернопіль.

  Raporty Narodowy Portal Przemysłowy, odnosząc się do służby prasowej Ukravtodora.

  17 грудня цього року у м. Брюссель було підписано Угоду на фінансування Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) проекту будівництва Першої черги Північної об’їзної м. Тернопіль від траси М-12 на ділянці Тернопіль – Хмельницький до М-19 на ділянці Тернопіль – Дубно.

  Перший грант ЄС на розвиток доріг буде спрямовано, зокрема, на будівництво Північної об’їзної м. Тернопіль.

  Нова дорога поєднає міжнародні автомобільні траси М-12 на ділянці Тернопіль – Хмельницький і М-19 на ділянці Тернопіль – Дубно та дозволить звільнити місто від транзитного транспорту, суттєво покращить екологічну ситуацію і безпеку руху в м. Тернопіль.

  Перша черга Північної обXCHARXїзної Тернополя матиме протяжність 8,6 км. Пропускна спроможність дороги становитиме 40 000 автомобілів на добу.

  Нова об’їзна дорога Тернополя буде мати 4 смуги руху та розподільчу смугу шириною не менше 13 м, що в майбутньому дозволить розширити її до 6 смуг руху при збільшенні інтенсивності руху.

  Надалі Північна об’їзна дорога буде подовжена від дороги М-19 до дороги М-09 на ділянці Тернопіль – Львів.
  Орієнтовна вартість першої черги Північного півкільця Тернополя становить 20 млн євро. Будівництво проекту буде здійснюватися за кошти міжнародних фінансових організацій.

  Працівник транспорту. Редактор Національного промислового порталу.