В Тернополі побудують Північну об’їзну дорогу

2293
Zdjęcie: facebook.com
 • Перший грант ЄС на розвиток доріг буде спрямовано на будівництво Північної об’їзної м. Тернопіль.

  Raporty Narodowy Portal Przemysłowy, odnosząc się do służby prasowej Ukravtodora.

  XNUMX грудня цього року у м. Брюссель було підписано Угоду на фінансування Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) проекту будівництва Першої черги Північної об’їзної м. Тернопіль від траси М-XNUMX на ділянці Тернопіль – Хмельницький до М-XNUMX на ділянці Тернопіль – Дубно.

  Перший грант ЄС на розвиток доріг буде спрямовано, зокрема, на будівництво Північної об’їзної м. Тернопіль.

  Нова дорога поєднає міжнародні автомобільні траси М-XNUMX на ділянці Тернопіль – Хмельницький і М-XNUMX на ділянці Тернопіль – Дубно та дозволить звільнити місто від транзитного транспорту, суттєво покращить екологічну ситуацію і безпеку руху в м. Тернопіль.

  Перша черга Північної об’їзної Тернополя матиме протяжність XNUMX км. Пропускна спроможність дороги становитиме XNUMX XNUMX автомобілів на добу.

  Нова об’їзна дорога Тернополя буде мати XNUMX смуги руху та розподільчу смугу шириною не менше XNUMX м, що в майбутньому дозволить розширити її до XNUMX смуг руху при збільшенні інтенсивності руху.

  Надалі Північна об’їзна дорога буде подовжена від дороги М-XNUMX до дороги М-XNUMX на ділянці Тернопіль – Львів.
  Орієнтовна вартість першої черги Північного півкільця Тернополя становить XNUMX млн євро. Будівництво проекту буде здійснюватися за кошти міжнародних фінансових організацій.

  Працівник транспорту. Редактор Національного промислового порталу.