W pierwszej połowie roku 2018 liczba linii kolejowych do UE wzrosła o 100 tysiąc osób

1188
Zdjęcie slovoidilo.ua
 • За шість місяців цього року Укрзалізниця перевезла майже 187 тис. пасажирів до країн Європейського союзу та 111 тис. осіб у зворотному напрямку, що більш ніж у два рази перевищує відповідні показники минулого року.

  zgłoszone Media Center Magistral

  W porównaniu do pierwszego półrocza krajach 2017 UE stanowiły prawie 81 tysięcy biletów w przeciwnym kierunku -. 47 tys.

  «Те, що ми перевезли пасажирів на 100 тис. більше, ніж за цей же період у минулому році, — яскравий приклад успішної та ефективної роботи ПАТ «Укрзалізниця» в організації таких перевезень. Ми реалізували лояльну та виважену тарифну політику. І як приклад: поїзди до Варшави та Перемишля завантажені практично на 90 %», — повідомив в. о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

  Аналіз населеності поїздів показує, що найпопулярнішим залишається потяг Інтерсіті+ за напрямком Київ—Перемишль. До Польщі поїзд № 715 курсує завантаженим на 92 %, а поїзд № 705 — на 57 %. Загалом за шість місяців цього року Укрзалізниця перевезла майже 132 тис. пасажирів до Перемишля проти 58 тис. пасажирів — показника шести місяців минулого року.

  Również pociąg nr 67 Kijów-Warszawa, z wykorzystaniem prawie 13 tysięcy pasażerów, jest duży popyt, a pociąg jest wypełniony średnio przez 82%.

  Przypomnij sobie, że do końca tego lata буде запущено поїзд Мукачево—Будапешт.