Проект будівництва метро на Троєщину підготують в поточному році

5152
 • Завершення підготовки проекту будівництва Подільсько-Вигурівської лінії Київського метрополітену (метро на Троєщину) очікується вже в поточному році.

  Transmisje Narodowy Portal Przemysłowy odnosząc się do Build Port.

  На техніко-економічне обґрунтування його будівництва в міському бюджеті Києва передбачено фінансування в розмірі 20 мільйони гривень. Про це повідомив голова Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації (РДА) Геннадій Заболотний.

  XCHARXУ 2019 повинні підготувати проект. Програмою економічного і соціального розвитку Києва на 2018-2020 роки для КП XCHARXКиївський метрополітенXCHARX на техніко-економічне обгрунтування будівництва Подільсько-Вигурівської лінії Київського метрополітену передбачено фінансування в розмірі 20 мільйонів гривеньXCHARX, XCHARX повідомив Геннадій Заболотний.

  При цьому він зазначив, що метро поки немає, а транспортну проблему необхідно вирішувати вже зараз, адже щомісячне навантаження на громадський транспорт становить 10 мільйонів пасажирів.

  XCHARXАле поки метро немає, потрібно вирішувати транспортну проблему іншим шляхом. Адже за офіційною статистикою в Деснянському районі зараз проживає більше 400 тисяч чоловік. З них третина щоранку і щовечора виїжджає/заїжджає на територію Деснянського району. Щомісяця громадським транспортом в Деснянському районі перевозиться близько 10 мільйонів пасажирівXCHARX, XCHARX зазначив голова Деснянської РДА.