Завершується будівництво гуртожитків для військових у Кайдаках (фото)

6293
Фото: ДССТ
 • В селищі міського типу Кайдаки, що на Дніпропетровщині, військовослужбовці 26 окремої залізничної бригади Державної спеціальної служби транспорту Міноборони продовжують будівництво гуртожитків для військовослужбовців-контрактників.

  Transmisje Narodowy Portal Przemysłowy odnosząc się do УМП.

  На даний час тривають роботи з обладнання господарчих та житлових приміщень гуртожитків поліпшеного типу.

  Зараз роботи тривають на двох об’єктах, в першому гуртожитку будівельні роботи вже завершені. Наразі облаштовують спальні приміщення, побутові кімнати. Також підключають пральні машини, санвузли, душові тощо.

  Встановлені меблі в одній з кімнат гуртожитку у смт Кайдаки Фото: Міністерство оборони України

  Роботи в другому гуртожитку наближаються до завершення.

  — Крім того, з початком сприятливих погодних умов, на території військового містечка проводитиметься комплекс робіт з облаштування прибудинкової території, — сказав заступник командира бригади полковник Олег Срібний.

  Орієнтовний термін вводу в експлуатацію цих гуртожитків – перший квартал 2019-го року.

  Ванна кімната в одному з блоків гуртожитку у смт Кайдаки Фото: Міністерство оборони України

  Станом на кінець січня 2019-го року у першому гуртожитку завершували будівництво та розпочинали монтування меблів та обладнання. Як видно зараз – за місяць ці роботи вже майже завершено.

  Саме силами цього підрозділу ДССТ було побудовано новий шляхопровід через залізницю в зоні проведення військової операції на Донбасі на автомобільній дорозі загального користування державного значення «Покровськ — Бахмут — Михайлівка», що на Луганщині.

  Змонтоване обладнання кухні у гуртожитку в смт Кайдаки Фото: Міністерство оборони України

  Бійцями іншого підрозділу Державної спеціальної служби транспорту – 36-го шляхо-відновлювального полку здійснюється будівництво гуртожитку поліпшеного планування у Конотопі для військослужбовців 58-ї бригади Збройних Сил України, яка дислокується у Сумській області.

  Пральня у гуртожитку в смт Кайдаки Фото: Міністерство оборони України

  Окрім цього, військовослужбовці 36-го шляхо-відновлювального полку нещодавно завершили свою частину будівництва на території 235-го міжвидового центру підготовки військових частин та підрозділів «Широкий Лан», що на Миколаївщині.

  NAPISZ ODPOWIEDŹ

  Wpisz swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię