XCHARXЗелений тарифXCHARX для домогосподарств знизився на 6,3%

6198
  • Постанова Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг України (НКРЕКУ), №556 від 26 червня 2017 року про зниження на 6,3% XCHARXзелених тарифівXCHARX для домогосподарств вступило в дію з 12 жовтня.

    Документ після більш ніж трьох місяців затримки, нарешті, був опублікований в номері офіційного видання XCHARXУрядовий курXCHARXєрXCHARX від 11 жовтня, хоча регулятор хотів ввести в дію ці тарифи з 1 липня, передає Interfax-Ukraina.

    Як зазначено в обґрунтуванні змін, корекція тарифів пов’язана зі зміною курсу євро.

    Попередня постанова НКРЕКУ, що встановлює розміри XCHARXзелених тарифівXCHARX для домогосподарств (№359 від 23 березня 2018 роки) і набула чинності з 24 червня, передбачало збільшення тарифів на 0,8% через зростання курсу євро.

    НКРЕКУ здійснює державне регулювання діяльності суб’єктів природних монополій в електроенергетиці, теплопостачання, нафтогазовому комплексі, централізованому водопостачанні та водовідведенні, переробки та захоронення побутових відходів, а також забезпечує проведення цінової і тарифної політики в цих сферах.