Гнідавський цукровий завод модернізував виробництво німецьким обладнанням

3122
 • Гнідавський цукровий завод зробив іще одну велику інвестицію у підприємство – придбання та встановлення фільтр-пресів для фільтрування суспензії. Проект стартував ще у грудні минулого року.

  Про це розповів заступник голови з питань інвестицій Гліб Галькевич. овідомляє Narodowy Portal PrzemysłowyW odniesieniu do służby prasowej rośliny.

  Раніше процес проходив на вакуумних фільтрах, однак обладнання вже застаріло та тягнуло за собою відповідні втрати цукру. На підприємстві прийняли рішення про встановлення сучасного обладнання. Проаналізувавши всіх постачальників перевагу віддали німецькій фірмі «Putsch». Вже сьогодні фільтр-преса введені в експлуатацію і успішно працюють.

  Сам проект для нас зробила польська фірма «POLIMEX», а вже українські фірми займаються монтажем обладнання. Робота цих фільтрпресів скоротить втрати цукру в дефекаті майже в 4 рази за рахунок кращих більш сучасних технологій, а також суттєво змінить водооборот на підприємстві. Тобто якщо ми на вакуум-фільтрах ми отримували дефекаційний осад, який потрібно було розбавити водою, щоб відправити його на відстійники, звідки його забирають сільгосппідприємства, то цього сезону цей осад має сипучу структуру і підприємства мають можливість забирати його як цінне мінеральне добриво, – запевняє Гліб Галькевич.

  Також встановлення новітнього обладнання дало можливість замкнути цикл конденсатної води, що зменшить об’єми використання свіжої води.

  Отже, ще одним кроком у модернізації Гнідавський цукровий завод продовжує працювати над програмою по скороченню скидів на поля фільтрації з метою подальшої їх ліквідації та досягнення екологічних норм європейського виробництва.