Яку техніку ДК XCHARXУкроборонпромXCHARX ви зможете побачити на виставці XCHARXЗброя та безпека XCHARX 2018XCHARX в Києві

10259
Фото: Владислав Христофоров, Dylan Malyasov
Фото: Владислав Христофоров, Dylan Malyasov
 • У Києві в Міжнародному виставковому центрі сьогодні розпочали своо роботу V Міжнародна спеціалізована виставка XCHARXЗброя та безпека XCHARX 2018XCHARX та XI Міжнародний авіакосмічний салон XCHARXАвіасвіт XCHARX XXIXCHARX.

  Raporty Narodowy Portal Przemysłowy.

  ДК “Укроборонпром” на виставці демонструс широкий спектр озброєння, військової техніки, а також продукції військового та подвійного призначення.

  Так, учасники та відвідувачі виставки зможуть побачити нові розробки 51 підприємства, що входять до складу Концерну.

  На відкритому виставковому майданчику представлені броньована розвідувально- дозорна машина БРМ XCHARX Манґуст від ДП Миколаївський бронетанковий завод, БТР ЗДА з бойовим модулем XCHARXШтурм -МXCHARX БМ 3M (ДП XCHARXКиївський бронетанковий заводXCHARX), модернізовані БТР XCHARX 7ОД та БМП-M1C на базі БРМ XCHARX 1K від (ДП XCHARXЖитомирський бронетанковий заводXCHARX), броньована ремонтно XCHARX евакуаційна машина XCHARXЛевXCHARX (ДП Львівський бронетанковий заводXCHARX)

  Також на виставці експонуються 122-мм реактивна система XCHARXБерестXCHARX на вітчизняному автомобільному шасі, авіаційні керовані ракети типів Р-27, ракети РС-80KO, 152-мм снаряд ОФ29, керована протитанкова ракета 125 мм XCHARXКомбатXCHARX, керовані артилерійські снаряди з лазерним напівактивним самонаведенням типу XCHARXКвтник-ЕXCHARX та XCHARXКрасукXCHARX.

  Серед авіаійних розробок підприємств Концерну XCHARX макети військово-транспортного літака Ан-188 та безпілотника від ДП XCHARXАнтоновXCHARX, макети вертольотів Мі XCHARX 8МТВ та Мі- 24ПУ1.

  У рамках виставки також відбудеться низка науково-практичних конференцій та семінарів. Зокрема, пройде українсько-чеський оборонно-промисловий форум та семінар “Досвід країн НАТО з організації закупівель озброєння та військової техніки, ціноутворення та контроль цін”.

  Зазначимо, що виставка XCHARXЗброя та безпека XCHARX 2018XCHARX проводиться у форматі двох основних розділів: озброєння та техніка для армії і правоохоронних органів та зброя для цивільного населення.

  Міжнародна виставка триватиме до 12 жовтня