Президент доручив закупити у США Javelin та прискорити процес поставки на озброєння ударних БПЛА Bayraktar TB2

11818
 • Президент доручив закупити у США протитанкові комплекси третього покоління FGM-148 Javelin та якнайшвидше завершити весь цикл постановки на озброєння ударного безпілотного літального апарату Bayraktar TB2.

  Transmisje Narodowy Portal Przemysłowy odnosząc się do Obrona Express.

  Доручення начальнику Генерального штабу та міністру оборони України було озвучене під час урочистої церемонії передачі військової техніки Збройним силам України, що відбулася сьогодні на полігоні у Старокостянтинові.

  Нагадаємо, Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки на Хмельниччину взяв участь у випробуванні ударного безпілотного літального апарату Bayraktar турецького виробництва.

  «За своїми характеристиками цей безпілотник є одним із найкращих. Bayraktar побив світовий рекорд у класі тактичних середньовисотних безпілотних літальних апаратів за тривалістю польоту, протримавшись у небі понад добу на висоті вісім кілометрів. Він може нести ракетне озброєння, успішно знищуючи укріплення противника, у тому числі – вражати морські цілі», – наголосив Глава держави.

  Президент зазначив, що сьогодні під час успішних випробувань БПЛА вразив ціль з точністю попадання менше одного метра відхилення.

  «Доручаю начальнику Генерального штабу, міністру оборони здійснити всі необхідні заходи, прискорити проведення навчання, в тому числі і в Туреччині, українських воїнів. Якнайшвидше завершити весь цикл постановки на озброєння і доповісти мені, коли безпілотні ударні літальні апарати будуть передані в частини безпосередньо на лінію зіткнення», – сказав Президент.

  «Так само треба буде зробити і щодо протитанкових комплексів «Джевелін». Доручаю, пане міністре, прискорити переговори про нові закупівлі в наших американських партнерів», – додав він.

  Oszczep

  «Вірю, що турецькі бойові дрони, американські «Джавеліни», інші позиції, які постачають нам наші партнери, вітчизняні вироби оборонно-промислового комплексу значно підвищать ціну брутальної агресії Кремля проти України», – наголосив Глава держави.

  NAPISZ ODPOWIEDŹ

  Wpisz swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię