КБ XCHARXПівденнеXCHARX розробляє нові ракети для РСЗВ калібру 122-мм зі збільшеною у два рази дальністю

16295
RSZV
Фото: expres.online
 • КБ XCHARXПівденнеXCHARX працює над створенням нових далекобійних ракет для РСЗВ калібру 122-мм.

  Transmisje Narodowy Portal PrzemysłowyW odniesieniu do Ukraiński portal wojskowy.

  Під час відвідин Секретарем Ради національної безпеки та оборони Олександром Турчиновим Міжнародної спеціалізованої виставки засобів захисту, озброєння, військової та спеціальної техніки, технологій і товарів подвійного використання «Зброя та безпека 2018» на експозиції з демонстрацією вітчизняної 122-мм реактивної системи залпового вогню БМ-21 УМ “Берест” коментуючи цю розробку розказав:

  “Якщо КБ “Південне” не дурить і поставить ракети нові до Граду, які в двічі далі працюють, то це взагалі буде дуже добре”

  Передбачається, що використання подібних реактивних снарядів можливе з установок РСЗВ XCHARXГрадXCHARX, Бастіон, XCHARXВербаXCHARX, XCHARXБерестXCHARX та інших модифікацій БМ-21.

  Нагадаємо, реактивна система залпового вогню калібру 122 мм БМ-21 «Град» . Розроблена в СРСР, випускалася на базі шасі вантажівки Урал-375 з встановленою пусковою установкою 2Б5. Вона має широку номенклатуру боєприпасів з різними видами бойової частини.

  Основний – уламково-фугасний 9М21ОФ (9М22У) має максимальну дальність у 20,4 км, тобто нова розробка КБ “Південне” позиціонується на дальність у 40 км.