АТ XCHARXМотор СічXCHARX та ДП XCHARXАнтоновXCHARX підписали ліцензійний договір по літаку Ан-2-100

13569
 • АТ XCHARXМотор СічXCHARX та ДП XCHARXАнтоновXCHARX (що входить до складу ДК XCHARXУкроборонпромXCHARX) підписали ліцензійний договір, який стосується літака Ан-2-100.

  Raporty Narodowy Portal Przemysłowy.

  У вівторок, 9 жовтня, в ході ХV Міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя та безпека-2018», президент правління АТ «Мотор Січ» ВXCHARXячеслав Богуслаєв підписав ліцензійну угоду з представниками ДП «Антонов» по літаку Ан-2.

  Відтепер АТ XCHARXМотор СічXCHARX отримала право на випуск літаків Ан-2-100 самостійно. Також підприємство може вносити зміни у конструкцію літака, при попередньому інформуванні ДП XCHARXАнтоновXCHARX.

  Також, для проведення робіт з модернізації літака Ан-2-100, АТ XCHARXМотор СічXCHARX замовило інжинірингові роботи у ДП XCHARXАнтоновXCHARX.

  За словами директора з корпоративних прав та інвестиційних проектів АТ «Мотор Січ» Володимира Семенова, завдяки підписаному договору, вдасться вчасно інформувати розробника літака про наліт та авіаційні пригоди з повітряними суднами. Це дозволить підприємствам тримати руку на пульсі та вчасно оновлювати літаки, що випускаються.